- Heat 3: result (DNF)
- Heat 2: placed 2nd (7:55.57)
- Semi-final 2: placed 6th (8:28.89)
- B Final: placed 3rd (8:03.60)
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: K Back & T Greig
- Heat 3: placed 8th (8:19.17)
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: T Upchurch & R Sicely
- Heat 1: placed 3rd (8:23.60)
- Semi-final 1: placed 8th (9:05.50)
- B Final: placed 6th (8:22.20)
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: P Spriggens & R Sicely
- Heat 4: placed 6th (9:22.44)
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: R Brock
- Heat 3: placed 5th (7:21.51)
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
- Heat 2: result (NRR)
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
- Heat 3: placed 7th (8:30.20)
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: T Upchurch & R Sicely
- Heat 3: placed 6th (9:33.77)
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: R Brock
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: R Brock
- Heat 3: placed 6th (8:25.73)
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Briar Stevenson (stroke), Ferne Kendrick, Sharnay Wilson, Amie Back, Sara-Jane Back, Kaela Janiten, Kirsten Buys, Chelsea Smith + Aleshia Elliot (cox)
Coached by: K Back & T Greig
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: T Moorhouse & T Greig
- Heat 5: placed 1st (7:29.07)
- Semi-final 2: placed 2nd (7:28.30)
- A Final: placed 3rd (7:10.17)
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Hugh Pawson (stroke), Tyler Manville, Julian Kasner, Stave Hill, Josh Pewhairangi, Dominic Broadhead, Stephen Perofeta, Noah Aiono + Nico Butler (cox)
Coached by: P Spriggens & R Sicely
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: K Back & T Greig
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: T Moorhouse & T Greig
- Heat 4: placed 5th (7:42.72)
- Heat 6: placed 6th (8:15.00)
- Heat 2: placed 6th (8:54.35)
- Heat 4: placed 6th (9:15.90)
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: T Upchurch & R Sicely
- Heat 4: placed 6th (7:33.03)
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: K Back & T Greig
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Emily Ross (stroke), Catriona Mellows, Alice Murphy, Sarah Somerville, Josie Madams, Joanna Steven, Tabitha Wilson, Tarlia Elgar + Daisy Rendell (cox)
Coached by: P Spriggens & R Sicely
- Heat 1: placed 7th (8:11.66)
- Heat 4: placed 6th (8:26.90)
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: R Brock
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: T Upchurch & R Sicely
- Heat 2: placed 6th (8:38.52)
- Heat 3: placed 1st (7:55.85)
- Semi-final 1: placed 2nd (8:05.49)
- A Final: placed 2nd (8:05.74)
- Heat 2: placed 5th (8:43.17)
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Kirby Wilson (stroke), Sophie Wright, Sharnay Wilson, Ella Cvitanovich, Laila Murphy, Amie Back, Sara-Jane Back, Aly Allison + Aleshia Elliot (cox)
Coached by: K Back & T Greig