STKT
school
Auckland
au
Coached by: G Perry
STKT
school
Auckland
au
Coached by: P McCracken
STKT
school
Auckland
au
Coached by: D Leigh & Y Fraser
- Heat 3: placed 8th (09:03.90)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: M Scott
STKT
school
Auckland
au
Coached by: M Scott
STKT
school
Auckland
au
Coached by: H Wilson & M Scott
STKT
school
Auckland
au
Coached by: P McCracken
STKT
school
Auckland
au
Coached by: T Peat & P McCracken
- Heat 1: placed 5th (07:53.30)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: D Lee
- Heat 1: placed 7th (9:07.36)
STKT
school
Auckland
au
Djon Pye (stroke), Fletcher Harnish, Richard Power, Joshua Fleming, Harrison Barker, Zane Crawford, Luke Galli, Cody Wheeler + Taylor Watson (cox)
Coached by: P McCracken
STKT
school
Auckland
au
Daniel Chambers (stroke), Matt Corliss, William Phipps, Blake Knight, Preston Hobday, Conor Carr, Daniel Guthrie, Andrew Mac + Joshua Clapp (cox)
Coached by: D Leigh & P McCracken
- Heat 2: placed 5th (7:35.55)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: G Perry
- Heat 1: placed 3rd (9:11.80)
- Semi-final 1: placed 7th (9:21.64)
- B Final: placed 7th (9:16.32)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: H Wilson
STKT
school
Auckland
au
Theresa Hill (stroke), Sharon Jeong, Anna Garrett, Natalie Proctor, Stefanie Todorov, Monica Garrett, Maddison Bews, Hannah King + Kim Maurice (cox)
Coached by: M Scott
- Heat 2: placed 7th (8:51.78)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: P McCracken
- Heat 3: placed 5th (07:49.91)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: T Peat & P McCracken
STKT
school
Auckland
au
Briar Stewart (stroke), Alexander Fowler-Whalley, Amanda Faletanoai, Olivia Smith + Emily Levin (cox)
Coached by: M Scott
STKT
school
Auckland
au
Coached by: H Wilson
STKT
school
Auckland
au
Djon Pye (stroke), Daniel Guthrie, Harrison Barker, Zane Crawford, William Phipps, Blake Knight, Daniel Chambers, Conor Carr + Cameron Watson (cox)
Coached by: D Leigh & P McCracken
STKT
school
Auckland
au
Daniel Britten (stroke), Andrew Mac, Preston Hobday, Daniel Guthrie, Blake van der Maas, Harrison Woolf, James Lynex, Erich Lee + Briony Andrews (cox)
Coached by: D Leigh
STKT
school
Auckland
au
Tim Hofmeister (stroke), McKenzie Lewis, Cameron Marshall, Zac Smith, Anthony Allen, Joshua Earl, Alexander Fox, Cody Wheeler + Hamish Ramsay (cox)
Coached by: G Perry
STKT
school
Auckland
au
Coached by: M Scott
- Heat 2: placed 5th (8:53.03)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: P McCracken
STKT
school
Auckland
au
Coached by: D Leigh & Y Fraser
- Heat 3: placed 7th (11:33.62)
STKT
school
Auckland
au
Max Lowndes (stroke), Fletcher Harnish, Richard Power, Preston Fini, Sean Busler, Joshua Fleming, Conor McCowan, Liam George + Taylor Watson (cox)
Coached by: P McCracken
STKT
school
Auckland
au
Coached by: H Wilson & M Scott
STKT
school
Auckland
au
Briar Stewart (stroke), Amanda Faletanoai, Alexander Fowler-Whalley, Olivia Smith + Emily Levin (cox)
Coached by: M Scott
- Heat 4: placed 8th (8:52.43)
- Heat 4: placed 1st (7:40.18)
- Semi-final 1: placed 2nd (8:23.57)
- A Final: placed 4th (7:56.70)
STKT
school
Auckland
au
Renee Hartshorne (stroke), Natalie Proctor, Kate Findlay, Sarah Prigg, Emma van der Maas, Teagan Firth, Kate Young, Monica Garrett + Stefanie Rogers (cox)
Coached by: H Wilson
STKT
school
Auckland
au
Tim Hofmeister (stroke), McKenzie Lewis, Cameron Marshall, Zac Smith, Anthony Allen, Joshua Earl, Alexander Fox, Cody Wheeler + Hamish Ramsay (cox)
Coached by: G Perry