- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 3rd
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 2nd
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 1st
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Division 1: placed 5th
AKLC
club
Auckland
au
Joshua Baxter (stroke), Joseph Watson, Matthew Hanchet, James Greig, Matthew Bodger, Joseph Leonard, Jake Power, Davian Beckham + Tom Christie (cox)
Coached by: SHAK
- Division 1: placed 2nd
AKLC
club
Auckland
au
Henry Lynch (stroke), Nicholas Hancock, Zoran Sulenta, George Hyslop, Hamish Blackhall, Sam McMillan, Richard Irwin, Ollie McMillan + Max Wills (cox)
Coached by: SHAK
- Division 2: placed 2nd
AKLC
club
Auckland
au
Freddie Thomlinson (stroke), Cooper Hopman, Will Draper, Will Gatting, Maddy Bar-Mains, Matthew Scurrah, Adam Major, Joseph Murray + Ryan Olsen (cox)
Coached by: SHAK
- Division 2: placed 4th
AKLC
club
Auckland
au
Aimee Cable (stroke), Briana Siteine, Victoria Watt, Mackenzie Freeman, Monique Waller, Isla Peachey, Hannah Knight, Charlotte Spence + Alexandra Littlewood (cox)
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 1st
AKLC
club
Auckland
au
Taryn Morgan (stroke), Jemima Wu, Georgia Tremeer, Ruby Matangi, Hannah Kerrigan, Lillian Richardson, Francesca Canestri, Charlotte Armstrong + Olivia Bridgman (cox)
Coached by: Sam Henry
- Division 2: placed 1st
Event 9
B U15 4X+
Sponsored by: T & G Aluminium Ltd and IMG Ltd
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Division 1: placed 2nd
AKLC
club
Auckland
au
Nick Brokenshire (stroke), Louis Pye, Luke Simonsen, Chris Brokenshire, Nicholas Harris, Mitchell Stone, Joseph Leonard, Daniel Alley + Ben Tyson (cox)
Coached by: SHAK
- Division 1: placed 2nd
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Division 1: placed 2nd
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Division 2: placed 2nd
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Division 2: placed 4th
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Division 2: placed 6th
AKLC
club
Auckland
au
Annabel Childs (stroke), Charlotte Riley, Phoebe Allen, Madeline Allen, Sarah L'Amie, Annabelle Malone, Amy Horner, Tess Costil + Juliet Berg (cox)
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 1st
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 1st
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 2: placed 1st
AKLC
club
Auckland
au
Taryn Morgan (stroke), Ruby Matangi, Charlotte Armstrong, Georgia Tremeer + Alexandra Littlewood (cox)
Coached by: Sam Henry
- Division 3: placed 3rd
AKLC
club
Auckland
au
Sasha Rowell (stroke), Henry Hyslop, Joseph Turnbull, Johnathan Edwards, Joseph Faitasi, Thomas Polo, Hamish Blackhall, Sebastian Serrano-Valladares + Tom Christie (cox)
Coached by: SHAK
- Division 2: placed 2nd
AKLC
club
Auckland
au
Zoran Sulenta (stroke), George Hyslop, Richard Irwin, Will Draper, Sam McMillan, Ollie McMillan, Joshua Baxter, Davian Beckham + Ben Tyson (cox)
Coached by: SHAK
- Division 3: placed 1st
AKLC
club
Auckland
au
Freddie Thomlinson (stroke), Cooper Hopman, Daniel Alley, Will Gatting, Maddy Bar-Mains, Matthew Scurrah, Adam Major, Joseph Murray + Nathan Collins (cox)
Coached by: SHAK
- Division 3: placed 5th
- Division 1: placed 6th
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 1st
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Division 1: placed 3rd
AKLC
club
Auckland
au
Joseph Turnbull (stroke), Nicholas Hancock, George Hyslop, Sebastian Serrano-Valladares + Ryan Olsen (cox)
Coached by: SHAK
- Division 3: placed 1st
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Division 3: placed 2nd
- Division 3: placed 4th
AKLC
club
Auckland
au
Annabel Childs (stroke), Charlotte Riley, Phoebe Allen, Madeline Allen, Rachel MacLachlan, Sarah L'Amie, Annabelle Malone, Tess Costil + Natasha Krofcheck (cox)
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 3rd
AKLC
club
Auckland
au
Aimee Cable (stroke), Briana Siteine, Taryn Morgan, Mackenzie Freeman, Ruby Matangi, Charlotte Armstrong, Victoria Watt, Charlotte Spence + Alexandra Littlewood (cox)
Coached by: Sam Henry
- Division 2: placed 1st
AKLC
club
Auckland
au
Monique Waller (stroke), Isla Peachey, Hannah Knight, Georgia Tremeer, Jemima Wu, Lillian Richardson, Francesca Canestri, Hannah Kerrigan + Kate Bolland (cox)
Coached by: Sam Henry
- Division 2: placed 2nd
AKLC
club
Auckland
au
Oliver Tattersall (stroke), Liam Durkin, Charlie Lennon, Jake Elliott, Christian Kelleher, Matt Lynch, Hugo Thomlinson, Ricardo Garelja + Ben Tyson (cox)
Coached by: SHAK
- Division 1: placed 2nd
AKLC
club
Auckland
au
Nick Brokenshire (stroke), Chris Brokenshire, Nicholas Harris, Daniel Alley, Ben Gatting, Mitchell Stone, Luke Simonsen, Thomas Denham + Tom Christie (cox)
Coached by: SHAK
- Division 1: placed 3rd
AKLC
club
Auckland
au
Monique Waller (stroke), Isla Peachey, Hannah Knight, Georgia Tremeer, Jemima Wu, Lillian Richardson, Francesca Canestri, Hannah Kerrigan + Kate Bolland (cox)
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 1st
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Division 1: placed 6th
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Division 2: placed 4th
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 5th
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 2: placed 3rd
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 2: placed 1st
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Division 1: placed 4th
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Division 3: placed 1st
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Division 3: placed 3rd
AKLC
club
Auckland
au
Sean Whitham (stroke), Christian Kelleher, Theo Duncker, Guy Wisniewski, Oliver Tattersall, Jake Elliott, Sam Archer, Ricardo Garelja + Ben Tyson (cox)
Coached by: SHAK
- Division 1: placed 3rd