AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
COMC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
Thomas Hallwright (stroke), Sam Attard, Michael Beynon, Troy O'Shaughnessy + Ruslan Blommestyn (cox)
Coached by: Michael Hawthorne & Brian Hawthorne
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Nigel Baddeley
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne & Brian Hawthorne
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Holmes
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Laura Bonney
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Laura Bonney
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Snow Goldsmith & Lena Cassidy-Clark
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Katrina Betty (stroke), Amber Piggott, Stephanie Hyde-Richards, Carlotta Martin + Cara-Lisa Schloots (cox)
Coached by: Chris Betty & Murray Twining
|
Event 9
B U15 4X+
Sponsored by: T & G Aluminium Ltd and IMG Ltd
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
Carlos Aguilera Cortes (stroke), Matt MacDonald, Max Cooper, Bronson Lotu-Iiga + Finn Humberstone Hurley (cox)
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Adrian Webster & Roselle Magon
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wbhs
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Campbell Teixeira (stroke), Finn Pethers-Boak, James Brake, Trent Butterworth + James Wisniewski (cox)
Coached by: Wbhs
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wbhs
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
AKGC
club
Auckland
au
|
Erik Koefoed (stroke), Blake Koefoed, Matt Hamilton, Ben Toogood, Jim Aimer, Harry Hornabrook, Jack Holland, James McNicol + Nick Brown (cox)
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Nick Brokenshire (stroke), Louis Pye, Luke Simonsen, Chris Brokenshire, Nicholas Harris, Mitchell Stone, Joseph Leonard, Daniel Alley + Ben Tyson (cox)
Coached by: SHAK
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Henry Donald (stroke), Ayden Lamont, Matthew Swiatek, Tom Rountree, Samuel Strang, Lachlan McCrae, Mordy Arymowicz, Martin Huang + Matthew Dwen (cox)
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Noah Kemp (stroke), Matt Lupton, Cameron Houston, Joshua Day, Max Kirtley, Dion Lee, Robbie MacGregor, Liam Cole + Ben Adkins (cox)
Coached by: Wbhs
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
Sam Stevens (stroke), Devon Copp, Frazer Bate, Sam Robertson, Sam Wigram, Sam Melvin, Luka Geers, Anton Zaloum + James Malone (cox)
|
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Barry Squires
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne & Brian Hawthorne
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Richard Beaumont
|
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Richard Beaumont
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Betty & Murray Twining
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Annabel Childs (stroke), Charlotte Riley, Phoebe Allen, Madeline Allen, Sarah L'Amie, Annabelle Malone, Amy Horner, Tess Costil + Juliet Berg (cox)
Coached by: Sam Henry
|
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Betty & Murray Twining
|
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Richard Beaumont
|
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Richard Beaumont
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Holmes
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne & Breanna Hawthorne
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Katrina Betty (stroke), Amber Piggott, Stephanie Hyde-Richards, Carlotta Martin + Cara-Lisa Schloots (cox)
Coached by: Chris Betty & Murray Twining
|
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Nigel Baddeley
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wbhs
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wbhs
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
Harry Hornabrook (stroke), Leo Kirk, Sam Poulsen, Caleb Petherbridge + Finn Humberstone Hurley (cox)
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
COMC
club
Auckland
au
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Neil Pollock
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne & Breanna Hawthorne
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Neil Pollock
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Amy McNeil (stroke), Courtnee Bangs, Katherine Elsdon-Williams, Kyla Grace Parker + Madison McLeod (cox)
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Neil Pollock
|
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wbhs
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibbert & Mark Clemo
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wbhs
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibbert & Mark Clemo
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Joseph Turnbull (stroke), Nicholas Hancock, George Hyslop, Sebastian Serrano-Valladares + Ryan Olsen (cox)
Coached by: SHAK
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Event 30
B U16 4X+
Sponsored by: Pukekohe Growers Supplies
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wbhs
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Adrian Webster & Roselle Magon
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Richard Beaumont
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wbhs
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Hannah Ouellet (stroke), Zoe Stevenson, Elizabeth Coughlan, Jamie Lynds + Jacqueline van der Velden (cox)
Coached by: Kimberley Pilbrow
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibbert
|
AKGC
club
Auckland
au
|
Robert Humby (stroke), Daniel Ross, Luke Poulsen, Jaco Theunissen, Patrick Dolan, Bill Stanley-Harris, Darcy Palmer, Sapolu Sapolu + Hamish Lowry (cox)
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Oliver Tattersall (stroke), Liam Durkin, Charlie Lennon, Jake Elliott, Christian Kelleher, Matt Lynch, Hugo Thomlinson, Ricardo Garelja + Ben Tyson (cox)
Coached by: SHAK
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Nick Brokenshire (stroke), Chris Brokenshire, Nicholas Harris, Daniel Alley, Ben Gatting, Mitchell Stone, Luke Simonsen, Thomas Denham + Tom Christie (cox)
Coached by: SHAK
|
WREC
club
Northland
nt
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
AKGC
club
Auckland
au
|
George Richardson (stroke), Jordan Blair, Kyle Clements, Harry Hornabrook + Finn Humberstone Hurley (cox)
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Betty & Murray Twining
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wbhs
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibbert & Mark Clemo
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Betty & Murray Twining
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Hannah Ouellet (stroke), Jamie Lynds, Zoe Stevenson, Elizabeth Coughlan + Jacqueline van der Velden (cox)
Coached by: Kimberley Pilbrow
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Chelsea McCaffrey (stroke), Erin Rogatski, Lucretia Dobrec, Ellen Atkinson + Breanna Hawthorne (cox)
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Snow Goldsmith & Lena Cassidy-Clark
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
|
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wbhs
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wbhs
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Betty & Murray Twining
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Richard Beaumont
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
HKIC
club
Waikato
wk
|
Georgina Speedy (stroke), Natalie Sorensen, Alannah Pfaff, Nicola Post, Tiffany Challis, Kelly Hamilton, Sarah Speedy, Kayla Povey + Tuscany Main (cox)
Coached by: Luke O'neil
|
AKGC
club
Auckland
au
|
Reuben Sandoy (stroke), Robert Duncan, Callum Ross, Navin Kurup, Matt Hamilton, Jaco Theunissen, Jake Florence, Patrick Dolan + Matt Wylie (cox)
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
Robert Humby (stroke), Daniel Ross, Felix Schmidt, Josh Little, Luke Poulsen, Peter Boberg, Darcy Palmer, Bill Stanley-Harris + Jonny Brown (cox)
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Sean Whitham (stroke), Christian Kelleher, Theo Duncker, Guy Wisniewski, Oliver Tattersall, Jake Elliott, Sam Archer, Ricardo Garelja + Ben Tyson (cox)
Coached by: SHAK
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Cody Wheeler (stroke), Saua Leaupepe, Matt Corliss, Liam Church, Harrison Barker, Djon Pye, Andrew Mac, Jake Latham + Rafaella Weber (cox)
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Antton Helmi (stroke), Thomas Hallwright, Beaudene Widdison, Troy O'Shaughnessy, Sam Attard, Ethan Sammut, Trahern Short, Paul Semmons + Ruslan Blommestyn (cox)
Coached by: Brian Hawthorne & Michael Hawthorne
|