- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 2nd
TGSC
club
Auckland
au
- Division 1: placed 4th
Event 9
B U15 4X+
Sponsored by: T & G Aluminium Ltd and IMG Ltd
TGSC
club
Auckland
au
- Division 2: placed 3rd
Event 9
B U15 4X+
Sponsored by: T & G Aluminium Ltd and IMG Ltd
TGSC
club
Auckland
au
- Division 3: placed 4th
Event 9
B U15 4X+
Sponsored by: T & G Aluminium Ltd and IMG Ltd
TGSC
club
Auckland
au
- Division 4: placed 1st
Event 9
B U15 4X+
Sponsored by: T & G Aluminium Ltd and IMG Ltd
TGSC
club
Auckland
au
- Division 4: placed 3rd
Event 9
B U15 4X+
Sponsored by: T & G Aluminium Ltd and IMG Ltd
TGSC
club
Auckland
au
- Division 4: placed 4th
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 4th
- Division 3: placed 1st
TGSC
club
Auckland
au
Sam Stevens (stroke), Devon Copp, Frazer Bate, Sam Robertson, Sam Wigram, Sam Melvin, Luka Geers, Anton Zaloum + James Malone (cox)
- Division 1: placed 5th
- Division 1: placed 2nd
TGSC
club
Auckland
au
- Division 1: placed 2nd
TGSC
club
Auckland
au
McKenzie Bolland (stroke), Madeleine Teesdale, Arianna Hogan, Emerald Scofield + Rebekah Alvey (cox)
- Division 3: placed 1st
TGSC
club
Auckland
au
- Division 3: placed 5th
TGSC
club
Auckland
au
George Russell (stroke), Thomas Ferguson, Devon Copp, Jack Cantrell, Finn Hunter, Finn Bailey, Xavier Harnett, James Keene + Thomas Plummer (cox)
- Division 1: placed 4th
TGSC
club
Auckland
au
Jack Bisset (stroke), Sean Greaney, Jack Hanning, Harry Waine, Rodger Te, Peter Eissing, Nikita Podkorytov, Tom Phillips + Luka Geers (cox)
- Division 2: placed 5th
- Division 1: placed 3rd
- Division 3: placed 4th
- Division 4: placed 4th
- Division 2: placed 1st
- Division 2: placed 2nd
- Division 3: placed 2nd
- Division 3: placed 3rd
- Division 3: placed 4th
- Division 1: placed 2nd
TGSC
club
Auckland
au
Olivia Koller (stroke), Hannah Hood, Hannah Patterson, Rebekah Alvey, Epernay Norman, Emilie Sedelmayr, Susannah Blathwayt, Arianna Hogan + Amber Peffers (cox)
- Division 1: placed 1st
Event 30
B U16 4X+
Sponsored by: Pukekohe Growers Supplies
TGSC
club
Auckland
au
- Division 2: placed 2nd
Event 30
B U16 4X+
Sponsored by: Pukekohe Growers Supplies
TGSC
club
Auckland
au
- Division 3: placed 2nd
Event 30
B U16 4X+
Sponsored by: Pukekohe Growers Supplies
TGSC
club
Auckland
au
- Division 3: placed 4th
- Division 2: placed 3rd
TGSC
club
Auckland
au
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: result (DNS)
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 5th
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 1st
- Division 2: placed 2nd