Quarter-final 1 Progression: 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD |
||||
ASHB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Tom Moore
|
|||
BTHC
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Craig Bocock
|
|||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Doug Bull
|
|||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Dave Dudley & Des Lock
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
|||
ROSE
school
Auckland
au
|
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Quarter-final 2 Progression: 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD |
||||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Dave Dudley
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Danielle Schofield & Josh Everitt
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Danielle Schofield & Josh Everitt
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
ONEW
school
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
CULI
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Grant Ryder
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Huia Ackerman & Maxie Robb
|
|||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Hooper Kelly-Smith & Kim O'Neill
|
|||
Quarter-final 3 Progression: 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD |
||||
NCOG
school
Nelson
ne
|
Coached by: Hannah Starnes
|
|||
MLBG
school
Marlborough
ma
|
Coached by: Sean O Neill & Mike McManaway
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Ashleigh McGirr
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Duncan By De Ley & Huia Ackerman
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Tolhurst & Katie Halliday
|
|||
Quarter-final 4 Progression: 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD |
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|||
MTAS
school
Otago
ot
|
Coached by: Rob Bruce
|
|||
STHI
school
Otago
ot
|
Coached by: Bridget Hendry & Georgia Clarke
|
|||
DUNS
school
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
VILL
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Kevin Meates & Michaela Townshend
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
|||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Matt Lilley
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Emma Williams (stroke), Emma Wellington, Tatyana Kooznetzoff, Phoebe Pottinger + Jasmine Paxton (cox)
Coached by: Alan Greer
|