STBD
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Soper
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
|
||||
NELB
school
Nelson
ne
|
Coached by: Kaye Surgenor & Adele Graham
|
||||
SJHM
school
Waikato
wk
|
Coached by: Louise Beaumont
|
||||
CASH
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Coulthard
|
||||
LIND
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Jeremy Coxon
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
Jerome Barrack (stroke), Harry Fitzpatrick, Connor Sheehan, Felix Sorge-Stratton + Leonardo Penny (cox)
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Harrison Lynch (stroke), Bronson Clark, Alister Jenkins, Fletcher Pearson-Riley + Ruby Hosking (cox)
Coached by: Josh Wedlake
|
||||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Rufus Tilt & Ashlee Numa
|
||||
SHIR
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Josh Dolan & James Alexander
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
|
||||
BURN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sarah Lindley
|
||||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Rufus Tilt & Ashlee Numa
|
||||
BURN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sarah Lindley
|
||||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Daniel Ward
|
||||
CHCO
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Lucy Hutchinson & Na
|
Repechage 1 Progression: 1->A Final; 2-5->B Final |
||||
STPA
school
Auckland
au
|
Jerome Barrack (stroke), Harry Fitzpatrick, Connor Sheehan, Felix Sorge-Stratton + Leonardo Penny (cox)
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Rufus Tilt & Ashlee Numa
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Rufus Tilt & Ashlee Numa
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Daniel Ward
|
|||
RAHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Sigrid Davis & Max Calvert
|
|||
Repechage 2 Progression: 1->A Final; 2-5->B Final |
||||
LIND
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Jeremy Coxon
|
|||
SHIR
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Josh Dolan & James Alexander
|
|||
CHCO
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Lucy Hutchinson & Na
|
|||
BURN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sarah Lindley
|
|||
BURN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sarah Lindley
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mitchell Courtney & Armin Svoboda
|
|||
SHIR
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Josh Dolan & James Alexander
|
|||
MLBB
school
Marlborough
ma
|
Coached by: Glynn Davies & Grant Morgan
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; Rest->Repechage |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Harrison Lynch (stroke), Bronson Clark, Alister Jenkins, Fletcher Pearson-Riley + Ruby Hosking (cox)
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
|
|||
BURN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sarah Lindley
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Rufus Tilt & Ashlee Numa
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mitchell Courtney & Armin Svoboda
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
MLBB
school
Marlborough
ma
|
Coached by: Glynn Davies & Grant Morgan
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; Rest->Repechage |
||||
SJHM
school
Waikato
wk
|
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
CASH
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Coulthard
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
Jerome Barrack (stroke), Harry Fitzpatrick, Connor Sheehan, Felix Sorge-Stratton + Leonardo Penny (cox)
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
|||
SHIR
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Josh Dolan & James Alexander
|
|||
CHCO
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Lucy Hutchinson & Na
|
|||
RAHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
SHIR
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Josh Dolan & James Alexander
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; Rest->Repechage |
||||
STBD
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Soper
|
|||
NELB
school
Nelson
ne
|
Coached by: Kaye Surgenor & Adele Graham
|
|||
LIND
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Jeremy Coxon
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Rufus Tilt & Ashlee Numa
|
|||
BURN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sarah Lindley
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Daniel Ward
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Sigrid Davis & Max Calvert
|