DUNS
school
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Aaliyah Brown (stroke), Holly Williams, Kari Loveridge, Madison Fuller + Alyssa Sherry-Middlemiss (cox)
Coached by: Karen Verwey & Janey Wackrow
|
||||
CARM
school
Auckland
au
|
Coached by: Chris Brake
|
||||
DUNS
school
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith & Hamish Morton
|
||||
CASH
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Gina Damerow-Stephen
|
||||
VILL
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Kevin Meates & Michaela Townshend
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Connor Fraher
|
||||
RONC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
||||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Ede & Caitlyn Wardell
|
||||
JPCR
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson & Maxine Hughes
|
||||
TWIZ
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Trevor Wilson
|
||||
STHI
school
Otago
ot
|
Coached by: Emma Weith
|
||||
TIMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: John Harmon & Glen Patterson
|
||||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
|
||||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Ashlee Numa & Tilly Young
|
Semi-final 1 Progression: 1-4->A Final; Rest->B Final |
||||
DUNS
school
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
CARM
school
Auckland
au
|
Coached by: Chris Brake
|
|||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Connor Fraher
|
|||
CASH
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Gina Damerow-Stephen
|
|||
JPCR
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
TIMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: John Harmon & Glen Patterson
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson & Maxine Hughes
|
|||
STHI
school
Otago
ot
|
Coached by: Emma Weith
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1-4->A Final; Rest->B Final |
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Aaliyah Brown (stroke), Holly Williams, Kari Loveridge, Madison Fuller + Alyssa Sherry-Middlemiss (cox)
Coached by: Karen Verwey & Janey Wackrow
|
|||
DUNS
school
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith & Hamish Morton
|
|||
VILL
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Kevin Meates & Michaela Townshend
|
|||
RONC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Ede & Caitlyn Wardell
|
|||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
|
|||
TWIZ
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Trevor Wilson
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Ashlee Numa & Tilly Young
|
Repechage 1 Progression: 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated |
||||
CARM
school
Auckland
au
|
Coached by: Chris Brake
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Ede & Caitlyn Wardell
|
|||
TIMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: John Harmon & Glen Patterson
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Ashlee Numa & Tilly Young
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Coached by: Taylor Jacobs & Ashlea Quirk
|
|||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Matt Lilley & Connor Robinson
|
|||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill
|
|||
MLBG
school
Marlborough
ma
|
Coached by: Mike McManaway & Sean O Neill
|
|||
Repechage 2 Progression: 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated |
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Connor Fraher
|
|||
DUNS
school
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith & Hamish Morton
|
|||
STHI
school
Otago
ot
|
Coached by: Emma Weith
|
|||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt
|
|||
JPCR
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dave Hatton & Doug Bull
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Peter Smith & Des Lock
|
|||
Repechage 3 Progression: 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated |
||||
VILL
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Kevin Meates & Michaela Townshend
|
|||
CASH
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Gina Damerow-Stephen
|
|||
TWIZ
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Trevor Wilson
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson & Maxine Hughes
|
|||
SHGH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler
|
|||
NCOG
school
Nelson
ne
|
Coached by: Gina Persico & Hannah Starnes
|
|||
WNGC
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Bob Evans
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; Rest->Repechage |
||||
DUNS
school
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
CARM
school
Auckland
au
|
Coached by: Chris Brake
|
|||
DUNS
school
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith & Hamish Morton
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson & Maxine Hughes
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Ashlee Numa & Tilly Young
|
|||
STHI
school
Otago
ot
|
Coached by: Emma Weith
|
|||
NCOG
school
Nelson
ne
|
Coached by: Gina Persico & Hannah Starnes
|
|||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; Rest->Repechage |
||||
JPCR
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Ede & Caitlyn Wardell
|
|||
CASH
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Gina Damerow-Stephen
|
|||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Coached by: Taylor Jacobs & Ashlea Quirk
|
|||
WNGC
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Bob Evans
|
|||
MLBG
school
Marlborough
ma
|
Coached by: Mike McManaway & Sean O Neill
|
|||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; Rest->Repechage |
||||
RONC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Connor Fraher
|
|||
TIMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: John Harmon & Glen Patterson
|
|||
TWIZ
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Trevor Wilson
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Peter Smith & Des Lock
|
|||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Matt Lilley & Connor Robinson
|
|||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dave Hatton & Doug Bull
|
|||
Heat 4 Progression: 1->Semi-Final; Rest->Repechage |
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Aaliyah Brown (stroke), Holly Williams, Kari Loveridge, Madison Fuller + Alyssa Sherry-Middlemiss (cox)
Coached by: Karen Verwey & Janey Wackrow
|
|||
VILL
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Kevin Meates & Michaela Townshend
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt
|
|||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill
|
|||
SHGH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler
|
|||
JPCR
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|