Quarter-final 1 Progression: 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD |
||||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Duncan By De Ley & Huia Ackerman
|
|||
DUNS
school
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Lily King (stroke), Charlotte Gray, Lauren Stapylton-Smith, Samantha Summerfield + Hillary Royds (cox)
Coached by: Samantha Duggan & Simon Van Rossen
|
|||
IONA
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Carina Burgess
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: John Cook
|
|||
SLDG
school
Southland
so
|
Coached by: Rex Ryan
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
Coached by: Amber Fordham & Erica Van Der Zanden
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
Coached by: Rachel Gamble Flint
|
|||
Quarter-final 2 Progression: 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD |
||||
VILL
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Kevin Meates & Michaela Townshend
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Claire Harrison
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Simon Van Rossen & Samantha Duggan
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Lisa Owen & Connor Fraher
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Courtney McCormick
|
|||
GGHS
school
Gisborne
gi
|
Coached by: Alex Hyland
|
|||
STHI
school
Otago
ot
|
Coached by: Bridget Hendry & Georgia Clarke
|
|||
Quarter-final 3 Progression: 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD |
||||
NAPG
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: David Mackintosh & Carina Burgess
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Dave Dudley
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Duncan By De Ley & Maxie Robb
|
|||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Hooper Kelly-Smith & Kim O'Neill
|
|||
HAUR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Ben Board
|
|||
Quarter-final 4 Progression: 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD |
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Anthony Berkers & Dylan Swain
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
Coached by: Erica Van Der Zanden & Amber Fordham
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks & Karen Verwey
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Tolhurst & Katie Halliday
|
|||
CASH
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Belinda Dryden & Gina Damerow-Stephen
|
|||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
|
|||
BURN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sarah Lindley
|