MTAL
school
Auckland
au
- Heat 4: placed 3rd (7:47.12)
- Quarter-final 3: placed 3rd (8:00.53)
- Semi-final 1: placed 6th (8:14.66)
- B Final: placed 3rd (8:06.07)
- Heat 1: placed 8th (8:20.39)
- Heat 3: placed 8th (8:59.37)
- Heat 3: placed 4th (8:38.59)
- Repechage 3: placed 1st (7:58.57)
- Semi-final 2: placed 5th (8:07.81)
- B Final: placed 5th (8:04.05)
MTAL
school
Auckland
au
Jesse Homer-Pilcher (stroke), Mark Lawrence, Dennis Nieuwenhuizen, Stephen Stuart + Benjamin Campbell (cox)
- Heat 2: placed 5th (7:14.50)
- Repechage 2: placed 5th (7:03.84)
- B Final: placed 5th (6:49.45)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Callum Ross
- Heat 2: placed 1st (7:31.03)
- Semi-final 1: placed 6th (7:11.52)
- B Final: placed 1st (7:03.97)
- Heat 4: placed 4th (7:58.54)
- Quarter-final 1: placed 4th (7:28.55)
- Semi-final 2: placed 8th (7:32.96)
- B Final: placed 7th (7:22.49)
- Heat 6: placed 7th (10:47.91)
MTAL
school
Auckland
au
Anthony Peters (stroke), Blake Jowsey, Oliver Ingram, Samuel Chote, Samuel Sparey, Jackson Baas, Theo Casey-Pickering, Kris Penev + Hasan Pathan (cox)
Coached by: Alex Brown
- Heat 3: placed 3rd
- Repechage 2: placed 1st (6:36.92)
- A Final: placed 7th (6:40.09)
MTAL
school
Auckland
au
- Heat 6: placed 6th (8:57.40)
- Heat 5: placed 6th (8:54.77)
- Repechage 1: placed 5th (9:09.74)
- Heat 6: placed 3rd (8:08.11)
- Quarter-final 3: placed 5th (8:39.81)
- C Final: placed 4th (8:11.17)
MTAL
school
Auckland
au
Theo Casey-Pickering (stroke), Samuel Sparey, Blake Jowsey, Richie Faaumu + Louis Siddell-Bradbourne (cox)
- Heat 4: placed 6th (7:50.20)
- Repechage 3: placed 8th (7:56.12)
- Heat 4: placed 3rd (7:21.30)
- Repechage 2: placed 4th (7:30.79)
- Semi-final 2: placed 8th (7:38.41)
- B Final: placed 6th (7:12.77)
- Heat 4: placed 5th (8:06.92)
- Repechage 3: placed 5th (8:19.32)
MTAL
school
Auckland
au
Anton Waldmann (stroke), Fraser Lewins, Lachlan Pearce, Lewis Brown, Germain Hellriegel-White, Stephen Stuart, Daniel Fraser, Marcus Winter + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: Callum Ross
- Heat 1: placed 4th (6:23.93)
- Repechage 1: placed 3rd (6:40.43)
- A Final: placed 7th (6:27.20)
MTAL
school
Auckland
au
Germain Hellriegel-White (stroke), Marcus Winter, Daniel Fraser, Jackson Baas + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: Callum Ross
- Heat 2: placed 2nd (6:56.37)
- Repechage 1: placed 2nd (7:36.00)
- Semi-final 2: placed 5th (7:25.98)
- B Final: placed 1st (7:27.03)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Alex Brown
- Heat 1: placed 2nd (7:01.60)
- Repechage 1: placed 1st (7:31.67)
- Semi-final 1: placed 3rd (7:25.79)
- A Final: placed 5th (7:21.24)
MTAL
school
Auckland
au
Theo Casey-Pickering (stroke), Richie Faaumu, Samuel Sparey, Blake Jowsey + Louis Siddell-Bradbourne (cox)
Coached by: Alex Brown
- Heat 3: placed 6th (7:36.62)
- Repechage 1: placed 5th (7:53.16)
- Heat 4: placed 7th (8:55.66)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Jacob Merwood
- Heat 3: placed 4th (6:44.92)
- Repechage 2: placed 2nd (7:00.94)
- Semi-final 1: placed 7th (7:06.34)
- B Final: placed 5th (7:09.82)