Heat 1 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Harry Newbury-Lee (stroke), Jack MacDonald, Heath Shepherd, Daniel Pickles + Camille Dignadice (cox)
Coached by: Mark Clemo & Aaron Farr
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Glenn Ross & Robin Clarke
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: TGAC
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Dawson
|
|||
SHIR
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Nat Bocock & Dale Maher
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Rory Accorsi
|
|||
CULI
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
HLCR
school
Waikato
wk
|
|
|||
Heat 2 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
RONC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
ASHB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Steve Beveridge
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Matt Jones & Natalie Marriott
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Melanie Schroeder & Anthony Berkers
|
|||
STBD
school
Canterbury
ca
|
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
|
|||
BTHC
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Heat 3 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
|||
JMCG
school
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Deavon Abrahams (stroke), Matthew Cranefield, Matthew Lochore-Halpin, Ryan Campbell + Jordan Tengu (cox)
Coached by: Glenn Ross & Robin Clarke
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: P Smith
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
|
|||
AOTE
school
Wellington
we
|
Coached by: Leon O'Conell
|
|||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith & Hooper Kelly-Smith
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
Heat 4 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Josh Wedlake & Evelyn Kennedy
|
|||
CHCO
school
Canterbury
ca
|
||||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Natalie Marriott & Matt Jones
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Fred Coughlan
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
Heat 5 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
CBHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Logan Keys
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Glenn Ross & Robin Clarke
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Mark Ware
|
|||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Glenn Ross & Robin Clarke
|