PUKE
school
Auckland
au
- Time trial: placed 1st (6:06.59)
- Heat 6: placed 5th (8:24.07)
- Quarter-final 2: placed 7th (7:54.20)
- D Final: placed 2nd (07:42.09)
PUKE
school
Auckland
au
- Heat 4: placed 3rd (8:11.06)
- Quarter-final 1: placed 7th (8:04.65)
- D Final: placed 8th (08:05.76)
PUKE
school
Auckland
au
- Time trial: placed 4th (6:12.04)
- Heat 1: placed 5th (8:20.92)
- Quarter-final 3: placed 8th (8:09.22)
- D Final: placed 4th (07:50.45)
PUKE
school
Auckland
au
- Time trial: placed 12th (6:33.95)
- Heat 3: placed 6th (8:44.91)
- E Final: placed 8th (08:24.32)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock
- Time trial: placed 10th (06:15.85)
- Heat 3: placed 4th (8:19.32)
- Semi-final 1: placed 7th (8:05.12)
- B Final: placed 7th (08:17.11)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock
- Time trial: placed 20th (06:36.70)
- Heat 2: placed 7th (8:41.91)
- Time trial: placed 8th (6:39.00)
- Heat 4: placed 5th (8:58.52)
- Quarter-final 3: placed 8th (8:19.28)
- D Final: result (SCR)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Mike Ruiterman
- Time trial: placed 18th (05:44.30)
- Heat 3: placed 7th (07:12.69)
- Heat 5: placed 7th (09:43.26)
PUKE
school
Auckland
au
- Time trial: placed 4th (05:48.64)
- Heat 4: placed 2nd (07:29.89)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:22.71)
- A Final: placed 5th (7:27.87)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon
- Heat 3: placed 2nd (7:27.82)
- Semi-final 2: placed 2nd (7:33.06)
- A Final: placed 5th (07:35.23)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Mike Ruiterman
- Time trial: placed 15th (5:33.88)
- Heat 2: placed 5th (7:12.54)
- Time trial: result (SCR)
- Heat 5: placed 5th (07:45.08)
- Heat 7: placed 7th (08:13.84)
- Time trial: result (SCR)
- Heat 6: placed 5th (08:14.71)
- Heat 2: placed 4th (07:21.11)
- Quarter-final 4: placed 4th (7:20.34)
- Semi-final 1: placed 8th (7:26.98)
- B Final: placed 5th (07:23.42)
- Heat 7: placed 7th (11:04.09)
- Heat 7: placed 6th (10:49.38)
- Heat 4: placed 4th (9:19.52)
- Quarter-final 2: placed 4th (8:19.66)
- Semi-final 1: placed 3rd (8:08.63)
- A Final: placed 7th (08:25.61)
- Heat 4: placed 7th (10:15.89)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon & Robbie Holmes
- Heat 2: placed 3rd (8:39.07)
- Quarter-final 3: placed 1st (7:42.83)
- Semi-final 1: placed 3rd (07:36.32)
- A Final: placed 8th (07:57.21)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock
- Heat 6: placed 4th (8:58.86)
- Quarter-final 3: placed 7th (8:09.98)
- D Final: placed 7th (08:15.28)
- Heat 2: placed 3rd (8:20.04)
- Quarter-final 3: placed 4th (7:26.16)
- Semi-final 2: placed 7th (7:37.39)
- B Final: placed 8th (08:06.52)
- Time trial: placed 17th (06:36.63)
- Heat 2: placed 6th (10:24.75)
- Heat 2: placed 2nd (9:43.23)
- Quarter-final 1: placed 6th (8:30.76)
- C Final: placed 4th (08:26.44)
- Time trial: placed 4th (06:20.42)
- Heat 1: placed 6th (9:49.31)
- Quarter-final 4: placed 7th (8:40.16)
- D Final: placed 3rd (08:33.33)
- Time trial: placed 9th (06:26.07)
- Heat 3: placed 6th (10:13.01)
- E Final: placed 1st (08:29.91)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett
- Time trial: placed 18th (5:31.86)
- Heat 1: placed 3rd (08:15.53)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett
- Time trial: placed 17th (5:31.64)
- Heat 3: placed 7th (08:45.38)
- Time trial: placed 13th (06:26.21)
- Heat 1: placed 7th (9:21.73)
- B Final: placed 7th (08:50.99)
- Time trial: placed 14th (06:27.19)
- Heat 3: placed 8th (9:09.70)
- Time trial: placed 8th (05:29.03)
- Heat 4: placed 4th (7:43.21)
- C Final: placed 1st (08:11.58)
PUKE
school
Auckland
au
Michael Kerr (stroke), Tyrin Poutai, Matthew Shirley, Tonga Liuaki, Conor Mulcahy, Alex Nota, Cain Young, Caleb Speck + Sarah Nota (cox)
Coached by: Mike Ruiterman
- Time trial: placed 6th (4:52.48)
- Heat 2: placed 4th (6:42.75)
- B Final: placed 1st (6:32.36)
- Heat 3: placed 2nd (8:19.44)
- Quarter-final 2: placed 3rd (8:13.62)
- Semi-final 2: placed 3rd (09:10.04)
- A Final: placed 4th (07:46.34)
- Time trial: placed 9th (06:07.00)
- Heat 2: placed 5th (8:44.90)
- D Final: placed 7th (10:41.64)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Graham Smith
- Time trial: placed 1st (01:26)
- Heat 4: placed 3rd (7:01.06)
- Semi-final 1: placed 6th (7:40.74)
- B Final: placed 5th (06:53.70)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Graham Smith
- Time trial: placed 11th (05:12.74)
- Heat 1: placed 4th (7:15.52)
- C Final: placed 5th (07:58.18)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock
- Time trial: placed 16th (6:15.53)
- Heat 1: placed 5th (8:32.01)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Mike Ruiterman
- Heat 2: placed 7th (09:02.42)
- Heat 6: placed 2nd (09:22.15)
- Quarter-final 2: placed 3rd (8:20.24)
- Semi-final 2: placed 5th (8:59.08)
- B Final: placed 3rd (08:01.05)
- Time trial: placed 14th (6:13.26)
- Heat 7: placed 4th (09:54.41)
- E Final: result (SCR)
- Heat 5: placed 4th (8:51.49)
- Quarter-final 2: placed 6th (08:28.59)
- C Final: placed 5th (8:58.94)