- Time trial: placed 3rd (06:00.42)
- Heat 4: placed 3rd (7:54.22)
- Semi-final 1: placed 5th (7:51.06)
- B Final: placed 1st (07:56.59)
- Time trial: placed 12th (06:10.39)
- Heat 3: placed 4th (8:02.70)
- Semi-final 1: placed 4th (7:49.55)
- A Final: placed 7th (08:02.88)
- Time trial: placed 3rd (06:08.89)
- Heat 1: placed 2nd (8:15.78)
- Semi-final 1: placed 5th (7:53.11)
- B Final: result (SCR)
RRGS
school
Canterbury
ca
Sophie McCartin (stroke), Grace Eglinton, Michaela Fleming, Annie Prendergast + Ella O'Donoghue (cox)
- Time trial: placed 17th (06:34.71)
- Heat 1: placed 7th (8:58.04)
RRGS
school
Canterbury
ca
Sophie McCartin (stroke), Annie Prendergast, Alex Howden, Grace Eglinton, Jaimee Miller, Kirsten MacKenzie, Michaela Fleming, Mikayla Brown + Tilly Green (cox)
- Time trial: placed 9th (05:58.34)
- Heat 1: placed 6th (7:49.83)
- C Final: result (SCR)
- Time trial: placed 4th (6:06.27)
- Heat 2: placed 2nd (8:07.38)
- Semi-final 2: placed 7th (8:08.59)
- B Final: placed 5th (8:10.06)
- Time trial: placed 14th (6:20.71)
- Heat 4: placed 5th (8:17.31)
- Heat 4: placed 2nd (8:29.49)
- Quarter-final 2: placed 2nd (7:36.69)
- Semi-final 1: placed 1st (07:32.95)
- A Final: placed 4th (07:46.46)
- Heat 2: placed 2nd (9:41.27)
- Semi-final 2: placed 5th (8:18.76)
- A Final: placed 8th (08:33.74)
RRGS
school
Canterbury
ca
Libby Vincent (stroke), Alice Luxton, Lucy Hutchinson, Lilly Hazlett, Jemima Allison, Jess Wood, Milly MacFarlane, Aimee McMaster + Alice Williams (cox)
- Time trial: placed 2nd (5:18.27)
- Heat 2: placed 2nd (7:43.34)
- A Final: placed 6th (7:15.06)
- Time trial: placed 20th (6:17.40)
- Heat 2: placed 6th (8:58.25)
RRGS
school
Canterbury
ca
- Heat 1: result (SCR)
RRGS
school
Canterbury
ca
Holly Reid (stroke), Danielle Ackland, Olivia McLeod, Izzie Evans, Alex Summerfield, Anna Sutherland, Rosalie Calder, Jayne Barclay + Harriet Green (cox)
- Time trial: placed 2nd (5:20.92)
- Heat 1: placed 2nd (7:27.56)
- A Final: placed 6th (7:13.13)
RRGS
school
Canterbury
ca
Sophie McCartin (stroke), Annie Prendergast, Alex Howden, Grace Eglinton, Michaela Fleming, Kirsten MacKenzie, Georgia Dunn, Mikayla Brown + Tilly Green (cox)
- Time trial: placed 9th (5:34.63)
- Heat 2: placed 5th (7:55.72)
- Time trial: placed 11th (6:05.60)
- Heat 3: placed 4th (8:21.54)
- Semi-final 1: placed 7th (9:53.32)
- B Final: placed 6th (08:21.49)
- Heat 3: result (SCR)