STHI
school
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden & Gina Persico
- Time trial: placed 4th (06:11.61)
- Heat 4: placed 3rd (8:03.39)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:52.21)
- A Final: placed 8th (08:08.30)
- Heat 5: placed 3rd (8:45.45)
- Quarter-final 4: placed 4th (8:00.65)
- Semi-final 1: placed 7th (8:11.31)
- B Final: placed 7th (08:18.72)
STHI
school
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden & Gina Persico
- Time trial: placed 15th (6:21.13)
- Heat 4: placed 4th (8:12.63)
STHI
school
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden & Gina Persico
- Time trial: placed 5th (6:08.18)
- Heat 1: placed 3rd (7:59.11)
- Semi-final 1: placed 5th (7:58.37)
- B Final: placed 4th (8:08.07)
- Time trial: placed 9th (6:34.27)
- Heat 2: placed 5th (8:30.25)
- B Final: placed 3rd (08:24.51)
- Heat 8: placed 1st (10:06.35)
- Quarter-final 4: placed 4th (8:27.08)
- Semi-final 1: placed 6th (08:38.11)
- B Final: placed 7th (08:48.88)
- Time trial: placed 2nd (06:23.91)
- Heat 1: placed 5th (9:54.47)
- Quarter-final 2: placed 7th (8:36.73)
- C Final: placed 4th (08:30.55)
- Time trial: placed 7th (06:30.32)
- Heat 5: placed 6th (10:19.38)
STHI
school
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden & Gina Persico
- Time trial: placed 13th (6:18.05)
- Heat 5: placed 6th (9:51.70)
- Time trial: placed 14th (06:32.34)
- Heat 1: placed 7th (10:31.61)
- C Final: placed 6th (08:48.85)
- Heat 3: placed 2nd (9:28.88)
- Quarter-final 2: placed 1st (8:12.74)
- Semi-final 2: placed 3rd (8:19.62)
- A Final: placed 8th (08:27.07)
STHI
school
Otago
ot
Lili Sabonadiere (stroke), Brieana Shea, Stella Keown, Josie Cook, Kate Edwards, Gabby Hunter, Claudia Maker, Georgia Hay + Mia Knott (cox)
Coached by: Lauren Farnden & Gina Persico
- Time trial: placed 4th (5:23.02)
- Heat 2: placed 4th (7:48.44)
- A Final: placed 7th (7:17.09)
- Heat 4: placed 2nd (8:19.56)
- Quarter-final 2: placed 2nd (8:13.24)
- Semi-final 1: placed 2nd (08:59.45)
- A Final: placed 6th (07:52.78)
STHI
school
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden & Gina Persico
- Time trial: placed 18th (6:20.79)
- Heat 2: placed 5th (8:34.18)
- Time trial: placed 15th (6:14.10)
- Heat 8: placed 4th (09:31.69)
- E Final: placed 3rd (09:31.88)