HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Robin Clarke & Cameron Bell
- Time trial: placed 8th (05:28.39)
- Heat 3: placed 2nd (06:52.74)
- Semi-final 1: placed 2nd (6:50.46)
- A Final: placed 6th (6:56.11)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Robin Clarke & Cam Bell
- Time trial: placed 11th (05:32.22)
- Heat 4: placed 3rd (06:50.09)
- Semi-final 2: placed 3rd (6:53.98)
- A Final: placed 8th (7:00.19)
HAMB
school
Waikato
wk
- Heat 2: placed 1st (07:14.33)
- Semi-final 1: placed 1st (7:07.35)
- A Final: placed 1st (7:07.53)
HAMB
school
Waikato
wk
- Heat 3: placed 1st (07:22.61)
- Semi-final 2: placed 6th (7:34.46)
- B Final: placed 3rd (7:32.24)
HAMB
school
Waikato
wk
Matthew Thompson (stroke), Marcus Anselmi, Marcus Bolli, Matthew Handford, Tayne Tupaea, Jack Curphey, Ben Goodson, Lachlan Foote + Jamie Hepworth (cox)
Coached by: Bruce Holden & Don Baron
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Don Baron
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Bruce Holden & Don Baron
- Time trial: placed 12th (5:37.14)
- Heat 1: placed 3rd (6:55.43)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Cameron Bell & Robin Clarke
- Time trial: placed 1st (5:16.49)
- Heat 4: placed 2nd (6:53.12)
- Semi-final 2: placed 1st (6:52.12)
- A Final: placed 3rd (6:53.59)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Cameron Bell & Robin Clarke
- Time trial: placed 8th (5:25.05)
- Heat 1: placed 2nd (7:02.42)
- Semi-final 1: placed 6th (7:04.79)
- B Final: placed 1st (7:07.86)
HAMB
school
Waikato
wk
Gabe Banks (stroke), Karney Dunster, Jacob Prier, Rhys Bain, Matthew Waugh, Joshua Davis, Caleb Muntz, Joel Fleming + Tony Pavich (cox)
Coached by: Ivan Pavich & Don Baron
- Time trial: placed 12th (05:58.85)
- Heat 3: placed 5th (07:30.33)
- E Final: placed 6th (07:46.17)
HAMB
school
Waikato
wk
Cameron Gribbon (stroke), John Clout, Eli Mossop, Quinn Tupaea, Matthew Kemp, James Keeling, Lee Oldfield, Joshua Hill + Jamie Hepworth (cox)
Coached by: Glenn Ross & Jack Donaldson
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Bruce Holden
- Heat 2: placed 1st (7:26.24)
- Semi-final 1: placed 1st (06:40.56)
- A Final: placed 2nd (6:54.61)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Bruce Holden
- Heat 3: result (SCR)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Don Baron & Bruce Holden
- Heat 4: result (SCR)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Glenn Ross & Jack Donaldson
- Heat 4: placed 1st (07:53.76)
- Semi-final 2: placed 1st (7:15.38)
- A Final: placed 1st (6:52.30)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Glenn Ross & Jack Donaldson
- Heat 1: placed 1st (07:56.61)
- Semi-final 1: placed 1st (7:05.53)
- A Final: placed 3rd (6:57.69)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Glenn Ross & Jack Donaldson
- Time trial: placed 10th (5:27.86)
- Heat 4: placed 2nd (08:05.37)
- Semi-final 2: placed 4th (7:27.76)
- A Final: placed 8th (7:17.46)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Bruce Holden
- Heat 1: placed 2nd (7:33.02)
- Semi-final 2: placed 2nd (8:02.40)
- A Final: placed 5th (07:16.00)
HAMB
school
Waikato
wk
Josh Gaylor (stroke), Lucas Clarke, Ruben Houghton, Matthew Handford, Patrick McCurran, Connor Loomans, Alex Parton, Jack Clough + Hayden Shaw (cox)
Coached by: Cameron Bell & Robin Clarke
HAMB
school
Waikato
wk
Johan Pio (stroke), Cameron Steedman, Kobi Abrahamson, Shokei Leger, Hadleigh Morgan, Nick Gaylor, Finley Deller, Sam Pene + Matthew Deller (cox)
Coached by: Cameron Bell & Robin Clarke
- Heat 5: result (SCR)
- Heat 1: result (SCR)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Glenn Ross & Jack Donaldson
- Heat 2: placed 1st (7:17.34)
- Semi-final 1: placed 1st (7:37.16)
- A Final: placed 1st (06:53.83)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Glenn Ross & Jack Donaldson
- Time trial: placed 9th (05:27.09)
- Heat 3: placed 3rd (7:40.18)
- Semi-final 1: placed 7th (8:14.35)
- B Final: placed 6th (07:20.48)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Glenn Ross & Jack Donaldson
- Time trial: placed 16th (05:35.58)
- Heat 4: placed 3rd (7:37.49)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Don Baron
- Heat 2: placed 2nd (7:00.03)
- Semi-final 2: placed 4th (7:36.26)
- A Final: placed 3rd (06:39.21)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Don Baron
- Time trial: placed 10th (05:11.41)
- Heat 3: placed 3rd (7:07.82)
- C Final: placed 6th (08:09.55)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Don Baron & Ivan Pavich
- Heat 4: placed 1st (07:40.46)
- Semi-final 2: placed 1st (7:46.95)
- A Final: placed 1st (6:53.00)
HAMB
school
Waikato
wk
Theo Krielen (stroke), Caleb Loomans, Drikus Conradie, Matt Munro, Sam Macky, James Parton, Tom Bell, Finn Maunsell + Hayden Shaw (cox)
Coached by: Bruce Holden
HAMB
school
Waikato
wk
David McCaffrey (stroke), Cade Fleming, Marcus Bolli, Matthew Handford, Patrick McCurran, Thomas Bedford, George Loughnan, Jared Capon + Jamie Hepworth (cox)
Coached by: Bruce Holden & Cameron Bell
- Time trial: placed 5th (04:33.63)
- Heat 3: placed 3rd (6:47.60)
- B Final: placed 3rd (6:21.15)