- Heat 2: result (SCR)
SHAK
school
Auckland
au
Hamish Blackhall (stroke), Thomas Denham, Sebastian Serrano-Valladares, Zoran Sulenta + Ryan Olsen (cox)
- Time trial: placed 16th (05:37.19)
- Heat 4: placed 4th (07:03.20)
SHAK
school
Auckland
au
- Time trial: placed 11th (05:59.01)
- Heat 3: placed 5th (07:48.42)
- Semi-final 1: placed 8th (7:45.94)
- B Final: placed 7th (7:46.35)
- Time trial: placed 3rd (5:18.79)
- Heat 2: placed 3rd (7:01.10)
- Semi-final 2: placed 5th (6:58.84)
- B Final: placed 4th (7:08.50)
- Time trial: placed 9th (5:22.65)
- Heat 1: placed 4th (7:02.57)
- Semi-final 2: placed 6th (7:03.50)
- B Final: placed 3rd (7:05.82)
SHAK
school
Auckland
au
Hamish Blackhall (stroke), Sebastian Serrano-Valladares, Sasha Rowell, Zoran Sulenta + Massimo Nicholas (cox)
- Heat 2: result (SCR)
- Time trial: placed 9th (5:25.17)
- Heat 3: placed 4th (7:17.32)
- Semi-final 2: placed 8th (7:18.49)
- B Final: placed 8th (7:20.91)
- Heat 4: placed 1st (07:16.97)
- Quarter-final 4: placed 1st (7:11.79)
- Semi-final 2: placed 6th (7:12.45)
- B Final: placed 2nd (07:12.43)
- Heat 4: placed 1st (8:10.60)
- Quarter-final 4: placed 1st (7:13.05)
- Semi-final 2: placed 4th (7:17.46)
- A Final: placed 5th (07:31.72)
- Time trial: placed 11th (06:18.03)
- Heat 1: placed 7th (10:07.02)
SHAK
school
Auckland
au
- Time trial: placed 5th (5:20.19)
- Heat 4: placed 3rd (08:09.07)
- Semi-final 1: placed 3rd (7:08.71)
- A Final: placed 7th (7:11.10)
SHAK
school
Auckland
au
Daniel McGill (stroke), Tom Newton, Ben Faitasi, Sebastian Serrano-Valladares + Samuel Linford (cox)
- Time trial: placed 13th (5:29.81)
- Heat 3: placed 5th (08:32.41)
- Heat 1: placed 1st (7:30.49)
- Semi-final 1: placed 5th (8:13.59)
- B Final: placed 4th (07:20.94)
- Time trial: placed 7th (05:28.98)
- Heat 2: placed 5th (7:47.71)
- C Final: placed 3rd (08:25.15)
SHAK
school
Auckland
au
Richard Irwin (stroke), Thomas Polo, Mitchell Stone, Johnathan Edwards, Luke Simonsen, Chris Brokenshire, Nicholas Hancock, Henry Lynch + Ben Tyson (cox)
- Time trial: placed 2nd (4:46.05)
- Heat 2: placed 3rd (6:39.63)
- A Final: placed 8th (6:43.91)
SHAK
school
Auckland
au
Davian Beckham (stroke), Nick Brokenshire, Conor Nelson, Joseph Faitasi, Damon Abraham, Thomas Denham, Zoran Sulenta, Hamish Blackhall + Ryan Olsen (cox)
- Time trial: placed 4th (4:49.03)
- Heat 3: placed 4th (6:41.75)
- B Final: placed 2nd (6:34.01)
- Time trial: placed 19th (05:47.80)
- Heat 3: placed 6th (07:53.87)
- Time trial: placed 3rd (05:17.87)
- Heat 2: placed 2nd (7:29.48)
- Semi-final 1: placed 6th (8:07.42)
- B Final: placed 2nd (07:14.78)
- Heat 1: placed 2nd (7:03.42)
- Semi-final 2: placed 6th (7:44.93)
- B Final: placed 2nd (06:48.36)
- Heat 4: placed 7th (08:37.66)
SHAK
school
Auckland
au
Richard Irwin (stroke), Fergus Meldrum, Oliver Tattersall, Harrison Fookes, Thomas Polo, Luke Simonsen, Johnathan Edwards, Ricardo Garelja + Ben Tyson (cox)
- Time trial: result (SCR)
- Heat 1: placed 5th (6:47.37)