- Heat 3: placed 1st (08:34.46)
- Quarter-final 3: placed 1st (8:32.94)
- Semi-final 1: placed 5th (8:38.23)
- B Final: placed 2nd (08:37.22)
DUNS
school
Otago
ot
Ruby Randall (stroke), Olivia Peacock, Breigh Monaghan, Lucy Harrison, Molly Ellis, Milly van Dam, Annalise Cook, Shelby Davidson + Sophie Williamson (cox)
Coached by: Jacqui Van Dam
DUNS
school
Otago
ot
Coached by: Jacqui Van Dam
- Time trial: placed 17th (6:22.01)
- Heat 1: placed 6th (8:22.69)
DUNS
school
Otago
ot
Ruby Randall (stroke), Olivia Peacock, Breigh Monaghan, Lucy Harrison, Molly Ellis, Milly van Dam, Annalise Cook, Shelby Davidson + Sophie Williamson (cox)
Coached by: Jacqui Van Dam
- Time trial: result (SCR)
- Heat 1: placed 6th (8:28.51)
- Heat 4: placed 4th (07:36.27)
- Quarter-final 2: placed 7th (7:26.15)
- C Final: placed 4th (07:14.53)
DUNS
school
Otago
ot
Coached by: Alan Whitaker
- Time trial: placed 6th (6:02.33)
- Heat 2: placed 5th (9:06.43)
- Quarter-final 2: placed 8th (8:15.16)
- D Final: placed 2nd (07:55.29)
- Heat 4: placed 3rd (8:29.59)
- Quarter-final 1: placed 8th (7:45.02)
- D Final: placed 3rd (07:32.67)
- Heat 5: placed 2nd (9:50.07)
- Quarter-final 4: placed 8th (8:45.70)
- D Final: placed 1st (08:31.63)
- Time trial: placed 13th (06:37.24)
- Heat 3: placed 5th (10:07.91)
- E Final: placed 3rd (08:45.82)
DUNS
school
Otago
ot
Coached by: Pete Cradock
- Time trial: result (SCR)
- Heat 3: placed 7th (8:15.87)
- Heat 3: placed 1st (8:30.63)
- Semi-final 2: placed 3rd (9:06.88)
- A Final: placed 6th (08:17.52)
DUNS
school
Otago
ot
Coached by: Alan Whitaker
- Time trial: placed 14th (6:08.48)
- Heat 1: placed 6th (8:44.95)
DUNS
school
Otago
ot
Ruby Randall (stroke), Olivia Peacock, Breigh Monaghan, Lucy Harrison, Molly Ellis, Milly van Dam, Annalise Cook, Shelby Davidson + Sophie Williamson (cox)
Coached by: Jacqui Van Dam
- Time trial: placed 11th (5:41.96)
- Heat 1: placed 7th (8:09.80)
DUNS
school
Otago
ot
Coached by: Jacqui Van Dam
- Time trial: placed 17th (6:17.83)
- Heat 1: placed 4th (8:24.17)
- Heat 7: placed 1st (09:10.38)
- Quarter-final 3: placed 2nd (8:16.43)
- Semi-final 2: placed 2nd (8:37.22)
- A Final: placed 6th (07:56.88)
- Time trial: placed 9th (6:10.94)
- Heat 1: placed 7th (09:38.55)
- D Final: result (DNS)