WAKA
school
Southland
so
Coached by: Poppie Gerber & James Stokes
- Time trial: result (SCR)
- Heat 4: placed 7th (8:42.60)
WAKA
school
Southland
so
- Heat 7: placed 3rd (7:57.10)
- Quarter-final 4: placed 3rd (7:26.48)
- Semi-final 2: placed 6th (7:34.64)
- B Final: placed 1st (07:44.22)
- Heat 3: placed 1st (8:22.55)
- Quarter-final 3: placed 1st (7:46.54)
- Semi-final 1: placed 3rd (7:49.46)
- A Final: placed 7th (08:01.71)
- Heat 5: placed 2nd (8:36.60)
- Quarter-final 3: placed 3rd (7:54.97)
- Semi-final 1: placed 6th (8:07.66)
- B Final: placed 5th (08:14.93)
WAKA
school
Southland
so
Coached by: Poppie Gerber
- Time trial: placed 13th (06:01.42)
- Heat 4: placed 4th (7:42.62)
- C Final: result (SCR)
WAKA
school
Southland
so
Coached by: Andrew Jolly
- Time trial: placed 10th (5:24.42)
- Heat 3: placed 3rd (7:06.31)
- Semi-final 1: placed 7th (7:11.39)
- B Final: placed 7th (7:13.99)
WAKA
school
Southland
so
Coached by: WTUC
- Time trial: placed 6th (6:12.88)
- Heat 1: placed 5th (8:13.72)
- A Final: placed 8th (8:31.46)
- Heat 7: placed 1st (07:41.34)
- Quarter-final 3: placed 1st (7:06.74)
- Semi-final 1: placed 1st (6:57.02)
- A Final: placed 1st (06:57.91)
- Heat 3: placed 1st (07:10.70)
- Quarter-final 3: placed 3rd (7:14.94)
- Semi-final 1: placed 6th (7:08.50)
- B Final: placed 1st (07:09.60)
- Heat 3: placed 1st (10:01.88)
- Quarter-final 2: placed 4th (8:34.89)
- Semi-final 1: placed 7th (08:38.63)
- B Final: placed 1st (08:36.05)
- Heat 5: placed 8th (11:35.56)
WAKA
school
Southland
so
Coached by: Andrew Jolly
- Time trial: placed 17th (05:24.52)
- Heat 2: placed 6th (8:03.59)
WAKA
school
Southland
so
Coached by: Mike Westenra
- Time trial: placed 16th (05:22.33)
- Heat 3: placed 6th (8:13.18)
- Heat 1: placed 4th (8:25.26)
- Quarter-final 3: placed 7th (7:44.39)
- D Final: result (SCR)
- Time trial: placed 3rd (06:11.67)
- Heat 3: placed 3rd (8:45.98)
- Semi-final 1: placed 4th (9:02.03)
- A Final: placed 7th (08:24.30)
- Heat 3: placed 1st (7:25.07)
- Semi-final 1: placed 1st (7:50.70)
- A Final: placed 1st (07:01.72)
WAKA
school
Southland
so
Coached by: Shane Muir & John Frampton
- Time trial: placed 2nd (05:34.37)
- Heat 2: placed 4th (07:43.45)
- A Final: placed 7th (7:49.02)
WAKA
school
Southland
so
Coached by: Annabel Ritchie
- Heat 2: placed 1st (6:55.75)
- Semi-final 1: placed 2nd (7:28.97)
- A Final: placed 8th (06:51.01)
WAKA
school
Southland
so
Coached by: Mike Westenra
- Heat 2: placed 1st (07:48.80)
- Semi-final 1: placed 3rd (8:06.83)
- A Final: placed 7th (7:14.25)