RAHS
school
Canterbury
ca
Coached by: Armin Svoboda
- Time trial: result (SCR)
- Heat 4: placed 5th (8:02.62)
- Time trial: placed 9th (06:01.45)
- Heat 1: placed 7th (7:42.76)
- B Final: placed 2nd (07:32.12)
RAHS
school
Canterbury
ca
Coached by: Armin Svoboda
- Time trial: placed 12th (05:58.87)
- Heat 2: placed 5th (7:43.76)
RAHS
school
Canterbury
ca
Coached by: Armin Svoboda
- Time trial: placed 2nd (5:10.19)
- Heat 3: placed 3rd (6:50.04)
- A Final: placed 7th (6:49.62)
- Heat 7: placed 1st (09:48.94)
- Quarter-final 4: placed 1st (8:15.92)
- Semi-final 2: placed 1st (08:21.65)
- A Final: placed 2nd (08:31.06)
- Heat 1: placed 3rd (09:58.59)
- Quarter-final 3: placed 5th (8:29.03)
- C Final: placed 7th (08:59.97)
- Heat 5: placed 4th (9:31.65)
- Quarter-final 3: placed 7th (8:35.85)
- D Final: placed 2nd (08:21.95)
RAHS
school
Canterbury
ca
Coached by: Armin Svoboda
- Time trial: placed 7th (05:09.60)
- Heat 2: placed 4th (7:44.82)
- Semi-final 1: placed 5th (06:53.78)
- B Final: placed 7th (7:19.69)
RAHS
school
Canterbury
ca
Coached by: Armin Svoboda
- Time trial: placed 2nd (5:55.94)
- Heat 1: placed 5th (8:52.32)
- Quarter-final 2: placed 7th (8:08.39)
- D Final: placed 5th (08:05.14)
RAHS
school
Canterbury
ca
Hana Coulston (stroke), Kayla Burton, Charlotte Whitham, Rebecca Jones, Molly Lines, Molly Smith, Lauren Sim, Lucee Holland + Olivia Cottam (cox)
Coached by: Armin Svoboda
- Time trial: placed 6th (5:34.80)
- Heat 1: placed 5th (8:14.40)
- A Final: placed 8th (7:28.03)
- Heat 4: placed 1st (8:23.52)
- Semi-final 2: placed 1st (8:45.55)
- A Final: placed 1st (07:57.48)
- Time trial: placed 3rd (05:17.72)
- Heat 1: placed 3rd (07:16.08)
- Semi-final 1: placed 7th (8:01.03)
- B Final: placed 4th (7:12.53)
- Heat 1: placed 2nd (8:36.90)
- Quarter-final 4: placed 7th (8:33.66)
- Semi-final 1: placed 9th (SCR)
- D Final: placed 1st (09:09.14)
- Heat 7: placed 2nd (8:21.98)
- Quarter-final 3: placed 3rd (8:18.50)
- Heat 6: placed 7th (10:08.92)
- Heat 1: placed 8th (09:45.43)