Heat 1 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
MLBB
school
Marlborough
ma
|
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Joseph Graham (stroke), Benjamin Rowan, Daniel Ward, Finn Patric Juhan O'Connor + Hugh Woodbury (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Marty O'brien & Tim Olson
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Selwyn Cleland & Megan Liddy
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Clarke
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
|||
STBD
school
Canterbury
ca
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Louis Kimber
|
|||
Heat 2 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jack Elkington & Jarrod Saxton
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Dawson
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Clarke
|
|||
BURN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Marty O'brien & Tim Olson
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Antony Zouch & Simon Van Rossen
|
|||
Heat 3 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
WAKA
school
Southland
so
|
Coached by: Mike Westerna & Annabel Ritchie
|
|||
WHAK
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Graham Watt & Karen Parcell
|
|||
MLBB
school
Marlborough
ma
|
|
|||
JMCG
school
Otago
ot
|
Coached by: Rob Coslett
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Warrick Fowlie & Florence Blair
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
AQUI
school
Bay of Plenty
bp
|
||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Daniel Ryan
|
|||
Heat 4 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
||||
STBD
school
Canterbury
ca
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Clarke
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
|||
STCC
school
Canterbury
ca
|
William Beattie (stroke), Alex Coulthard, Israel Lochhead, Mitchell Falgar + Travis Clutterbuck (cox)
Coached by: Daniel Ryan
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Simon Van Rossen & Antony Zouch
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
James Torstonson (stroke), Cameron Elliott, Jarrod Cranfield, Theo Clayton-Greene + Joshua Lee (cox)
Coached by: Luke O'neil & Campbell Clayton-Greene
|
|||
Heat 5 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
OBHS
school
Otago
ot
|
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Hannah Starnes & Michael Herder
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Clarke
|
|||
CBHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Rivo Kaidme & Francie Turner
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Louis Kimber
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|