- Heat 2: placed 6th (8:08:07)
- Repechage 1: placed 4th (8:04:89)
- Semi-final 3: placed 7th (8:08:73)
- Heat 2: placed 3rd (9:03:93)
- Semi-final 1: placed 5th (8:58:55)
- Heat 2: placed 5th (9:33:21)
- Repechage 1: placed 6th (10:05:99)
- Heat 3: placed 5th (7:03:92)
- Repechage 2: placed 2nd (7:17:61)
- B Final: placed 1st (7:03:37)
- Heat 2: placed 6th (7:08:97)
- Repechage 1: placed 5th (7:33:58)
- B Final: placed 2nd (7:06:34)
SPLH
school
Waikato
wk
SPLH
school
Waikato
wk
- Heat 3: placed 6th (7:48:47)
- Heat 2: placed 4th (7:34:78)
- Repechage 1: placed 3rd (7:44:50)
- B Final: placed 2nd (7:34:23)
SPLH
school
Waikato
wk
- Heat 2: placed 7th (7:25:84)
SPLH
school
Waikato
wk
- Heat 1: placed 4th (7:23:25)
- Repechage 1: placed 3rd (7:31:87)
- A Final: placed 7th (7:34:68)
SPLH
school
Waikato
wk
Hamish Mahon (stroke), Lucien Nabbs, Grayson Croasdale, Daniel Bentley, Maxwell Stuart-Jones, Harry Wilde, Cole Varney, Izak Eksteen + James Pickford (cox)
- Heat 1: placed 3rd (6:46:56)
- Repechage 1: placed 2nd (6:49:25)
- A Final: placed 4th (6:46:07)
Event 16
B U18 4+ (L)
Sponsored by: Dunedin Regatta Club Inc / Doughboy Bakery
SPLH
school
Waikato
wk
- Heat 2: placed 5th (7:39:24)
- Repechage 1: placed 5th (7:23:14)
- Heat 3: result (SCR)
Event 18
G U18 1X
Sponsored by: National Bank Limited/Hunters Café and Bar
SPLH
school
Waikato
wk
- Heat 3: result (SCR)
Event 18
G U18 1X
Sponsored by: National Bank Limited/Hunters Café and Bar
SPLH
school
Waikato
wk
- Heat 2: result (SCR)
- Heat 5: placed 5th (8:18:45)
- Repechage 1: placed 1st (8:11:85)
- Semi-final 1: placed 5th (8:08:51)
- Heat 1: placed 4th (7:02:88)
- Repechage 2: placed 3rd (7:14:52)
- B Final: placed 5th (7:27:53)
- Heat 2: placed 5th (7:26:27)
- Repechage 1: placed 6th (7:37:53)
- B Final: placed 7th (7:38:57)
- Heat 1: placed 4th (7:10:01)
- Heat 4: result (SCR)
- Heat 3: placed 8th (7:53:68)
- Heat 2: placed 3rd (7:27:77)
- Repechage 2: placed 3rd (7:18:20)
- B Final: placed 1st (7:07:38)
- Heat 1: placed 4th (7:40:66)
- Repechage 2: placed 6th (7:40:17)
- B Final: placed 6th (7:34:08)
SPLH
school
Waikato
wk
Thomas Moser (stroke), Zack Oliver, Ben Hamilton, Luc Rodwell, Alex Meban, George Kostov, Hugh McKay, Ludwig Hope + Maxwell Henstock (cox)
- Heat 4: placed 2nd (7:40:38)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:35:61)
- B Final: placed 4th (7:39:78)
- Heat 2: placed 2nd (7:59:07)
- Semi-final 4: placed 3rd (7:42:03)
- B Final: placed 8th (7:54:89)
SPLH
school
Waikato
wk
Steven Rowland (stroke), David Kingham, Jonathon Nabbs, Luke Mulligan, David Morgan, Blair Patterson, Troy Mahon, Duncan Hall + Matt Atkinson (cox)
- Heat 1: placed 4th (6:18:82)
- Repechage 1: placed 1st (6:11:74)
- A Final: placed 5th (6:08:72)