- Heat 4: placed 1st (7:33:96)
- Semi-final 4: placed 1st (7:23:47)
- A Final: placed 6th (7:23:20)
- Heat 1: placed 7th (7:42:48)
CAMB
school
Waikato
wk
Adelle Stead (stroke), Annalise Routhwaite, Claudia Maynard, Anna Saxton, Shae Blackmore, Kayla Jans, Sara Dwyer, Ashleigh Graham + Meredith Graham (cox)
Coached by: Neil Saxton & Neil Gibb
- Heat 2: placed 3rd (7:23:36)
- Repechage 1: placed 2nd (7:29:13)
- A Final: placed 4th (7:38:68)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Mike Rodger & Keith Edlin
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Mike Rodger & Keith Edlin
- Heat 3: placed 3rd (7:06:16)
- Repechage 2: placed 1st (6:49:47)
- A Final: placed 8th (7:06:77)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Mike Rodger & Keith Edlin
- Heat 2: placed 6th (7:26:93)
- Repechage 2: result (SCR)
CAMB
school
Waikato
wk
- Heat 7: placed 1st (8:01:86)
- Semi-final 3: placed 1st (7:52:15)
- A Final: placed 1st (8:16:91)
CAMB
school
Waikato
wk
- Heat 4: placed 2nd (8:27:96)
- Semi-final 1: placed 6th (8:23:94)
- Heat 7: placed 4th (8:07:96)
- Semi-final 4: placed 6th (8:16:36)
- Heat 1: placed 6th (8:42:67)
- Repechage 2: placed 7th (9:24:85)
- Heat 4: placed 2nd (7:59:33)
- Semi-final 1: placed 4th (7:56:97)
- B Final: placed 8th (8:06:16)
- Heat 7: placed 7th (8:15:10)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Neil Gibb & Neil Saxton
- Heat 3: placed 2nd (7:44:83)
- Repechage 1: placed 1st (7:52:03)
- A Final: placed 7th (7:56:26)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Neil Gibb & Neil Saxton
- Heat 1: placed 5th (7:50:66)
- Repechage 2: placed 6th (8:12:57)
- B Final: placed 5th (8:13:29)
- Heat 3: placed 1st (7:12:87)
- Semi-final 3: placed 2nd (7:08:42)
- A Final: placed 4th (6:59:96)
- Heat 5: result (SCR)
Event 38
G U17 4X+
Sponsored by: Combined Services Club
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Neil Gibb
- Heat 4: placed 5th (9:08:98)
- Repechage 1: placed 8th (8:01:86)
- Heat 4: placed 5th (8:08:34)
- Repechage 2: placed 2nd (7:32:31)
- Semi-final 1: placed 7th (7:38:74)
- B Final: placed 5th (7:40:00)