AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Kirsty Dunhill & Willie Maling
- Heat 4: placed 4th (7:18:25)
- Repechage 1: placed 6th (7:17:92)
- B Final: result (SCR)
Event 9
B U18 4X+
Sponsored by: High Country Holiday Lodge
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Kirsty Dunhill
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: John De Pont & Tony De Pont
- Heat 1: placed 6th (7:47:92)
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Kirsty Dunhill & Willie Maling
AGSB
school
Auckland
au
Heath Colthurst (stroke), Malone Blaikie, Jean-Paul Smit, Patrick Pethica, Oliver Rosser, Steven Tooley, Michael Cardy, Fraser Ellis + Thomas Knight (cox)
Coached by: Willie Maling & Kirsty Dunhill
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Kirsty Dunhill & Willie Maling
- Heat 1: placed 4th (7:10:57)
- Repechage 2: placed 3rd (7:19:69)
- A Final: placed 8th (7:26:44)
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Kirsty Dunhill
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: John De Pont & Tony De Pont
- Heat 4: placed 3rd (7:22:76)
- Repechage 1: placed 4th (7:41:04)
- B Final: placed 3rd (7:14:85)
Event 29
B U17 8+
Sponsored by: Allan's Engineering Ltd / Neilson Kellerman
AGSB
school
Auckland
au
Alex McCutcheon (stroke), Michael Arms, Mark Clemo, Geoffrey Cornell, Michael Vear, Joseph Pascoe, Mark Pardington, Richard Bennett + Ryan Darby (cox)
Coached by: Kirsty Dunhill & Willie Maling
- Heat 1: placed 5th (6:37:99)
- Repechage 1: placed 3rd (6:36:24)
- A Final: placed 6th (6:24:42)
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Willie Maling & Kirsty Dunhill
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Kirsty Dunhill & Willie Maling
- Heat 1: placed 3rd (7:32:01)
- Repechage 2: placed 2nd (7:35:28)
- B Final: placed 1st (7:18:10)
AGSB
school
Auckland
au
Alex Brooks (stroke), Sam Milne, Frano Staub, Stephen Kennedy, Nick Goddard, Adnan Siamwala, Kirk Jacinto, Jacob Choi + Philip Spector (cox)
Coached by: John De Pont & Tony De Pont
- Heat 2: placed 7th (7:08:20)
- Repechage 1: placed 6th (7:22:16)
AGSB
school
Auckland
au
Geoffrey Cornell (stroke), Michael Arms, David Allen, Lloyd Manning, Joseph Pascoe, Mark Clemo, Michael Vear, Richard Bennett + Thomas Knight (cox)
Coached by: Kirsty Dunhill
- Heat 1: placed 4th (6:45:35)
- Repechage 1: placed 3rd (6:36:62)
- B Final: placed 2nd (6:15:42)