- Heat 4: placed 4th (4:47:15)
- Semi-final 1: placed 7th (8:42:06)
- Heat 4: placed 5th (5:00:06)
- Repechage 2: placed 3rd (9:09:60)
Event 15
G U16 2X
Sponsored by: Pollys & Hawkesbury Road Clothing
SAMU
school
Wellington
we
- Heat 4: placed 6th (8:30:80)
- Repechage 4: placed 4th (9:15:42)
Event 15
G U16 2X
Sponsored by: Pollys & Hawkesbury Road Clothing
SAMU
school
Wellington
we
- Heat 1: placed 6th (8:28:39)
- Repechage 2: placed 4th (9:07:11)
- Semi-final 1: result (SCR)
- Heat 3: placed 6th (9:06:30)
- Repechage 2: result (DNS)
SAMU
school
Wellington
we
- Heat 7: placed 2nd (8:55:25)
- Semi-final 2: placed 3rd (8:46:74)
- B Final: placed 2nd (7:56:82)
SAMU
school
Wellington
we
- Heat 5: placed 6th (9:24:03)
- Repechage 1: placed 5th (8:33:45)
SAMU
school
Wellington
we
- Heat 1: result (SCR)
SAMU
school
Wellington
we
- Heat 4: result (SCR)
- Heat 1: placed 2nd (9:29:53)
- Semi-final 4: placed 4th (8:45:47)
- B Final: placed 5th (8:02:19)
- Heat 3: placed 7th (9:36:06)
- Repechage 4: placed 3rd (8:21:03)
- Heat 4: result (SCR)
Event 31
G U16 4X+
Sponsored by: Cambridge Timber & Hardware Ltd - Mitre 10
SAMU
school
Wellington
we
Coached by: Michael Warnock
- Heat 5: placed 5th (9:39:69)
- Repechage 3: placed 2nd (8:22:90)
- Semi-final 2: placed 8th (8:46:74)
Event 34
G U18 4X+
Sponsored by: Orbit Corporate Travel - Auckland
SAMU
school
Wellington
we
Coached by: Michael Warnock
- Heat 1: placed 4th (8:25:26)
- Semi-final 2: placed 6th (8:23:39)
- B Final: placed 4th (7:52:59)
Event 34
G U18 4X+
Sponsored by: Orbit Corporate Travel - Auckland
SAMU
school
Wellington
we
Sophie Warnock (stroke), Alexandra Russell, Alexandra Steele, Stella Kasoulides-Paulson + Kate Symmans (cox)
Coached by: Michael Warnock
- Heat 2: result (DNS)
SAMU
school
Wellington
we
Sophie Warnock (stroke), Alexandra Russell, Alexandra Steele, Stella Kasoulides-Paulson + Emma Froud (cox)
Coached by: Michael Warnock
- Heat 2: placed 4th
- Repechage 4: placed 4th (7:56:64)
- Heat 1: result (SCR)
- Repechage 2: result (SCR)