HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
|||
SJHM
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jarod Fleming & Drew Tierney
|
|||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Anthony Berkers & Callum Wright
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
HAUR
school
Waikato
wk
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: John Lawrence & Aaron Farr
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jack Shuttleworth & Sam Livingston
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
GBHS
school
Gisborne
gi
|
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Sigrid Davis & Keith Hibberd
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
Coached by: David White & Bruce Tong, Allan Tong
|
Heat 1 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Anthony Berkers & Callum Wright
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jack Shuttleworth & Sam Livingston
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Chris Goudie & Norman Sharpe
|
|||
Heat 2 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
||||
SPLH
school
Waikato
wk
|
||||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
Carlos Rojas (stroke), Marlon Breen, Richard Ieremia, Michael King-Farrington + Benjamin Blackhall (cox)
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jack Shuttleworth & Sam Livingston
|
|||
Heat 3 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: John Lawrence & Aaron Farr
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Chris Goudie & Norman Sharpe
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
|
|||
Heat 4 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
GBHS
school
Gisborne
gi
|
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: John Lawrence
|
|||
STLN
school
Auckland
au
|
Coached by: Logan Walters
|
|||
Heat 5 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
SJHM
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jarod Fleming & Drew Tierney
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Sigrid Davis & Keith Hibberd
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
Coached by: David White & Bruce Tong, Allan Tong
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Theo Casey-Pickering (stroke), Thomas Whittle, Blake Jowsey, Richie Faaumu + Louis Siddell-Bradbourne (cox)
Coached by: Alex Brown
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Hannah Hood
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jack Shuttleworth & Sam Livingston
|