HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Cullam Davie
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Roselle Magon
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Vanessa Harvey
|
Heat 1 Progression: 1->Final; Rest->Eliminated |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Roselle Magon
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Fiona Bassett
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
Heat 2 Progression: 1->Final; Rest->Eliminated |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Emma-Jane Weller
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Cullam Davie
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
|
|||
Heat 3 Progression: 1->Final; Rest->Eliminated |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Cullam Davie
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Vanessa Harvey
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Antony Zouch
|
|||
Heat 4 Progression: 1->Final; Rest->Eliminated |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
SPCC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
Heat 5 Progression: 1->Final; Rest->Eliminated |
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Vanessa Harvey
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Selwyn Cleland
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Tony Upchurch
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Heat 6 Progression: 1->Final; Rest->Eliminated |
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Antony Zouch
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Tony Upchurch
|