- Heat 3: placed 7th (8:39.82)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Claire McGuiness & Nicky Staite
- Heat 3: placed 6th (8:28.72)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Selwyn Cleland
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Selwyn Cleland
- Heat 1: placed 6th (7:55.84)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Selwyn Cleland & Megan Liddy
- Heat 5: placed 5th (7:43.42)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Sandy Stuart
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Neil Gibb & Neil Saxton
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Peter Britton
CAMB
school
Waikato
wk
Zach Bootten (stroke), Christopher Taylor, Lachlan McKinnon, Duncan Fraser, Joshua Rakels, Lewis Ferrier, Callum Muir, Jack Turpitt + Connor Bunting (cox)
Coached by: Selwyn Cleland & Megan Liddy
CAMB
school
Waikato
wk
Sean McCann (stroke), Sam Monkley, Braden Wray, Jack Hazlehurst, Anthony Slaney, Ben Bowden, Corbin Baker, Owen Santner + Liam Ross (cox)
Coached by: Lloyd Curl
- Heat 2: placed 5th (8:12.98)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Neil Gibb & Neil Saxton
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Neil Gibb & Neil Saxton
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Claire McGuiness & Nicky Staite
- Heat 1: placed 7th (8:43.71)
- Heat 3: placed 5th (7:48.46)
- Heat 1: placed 7th (8:44.59)
- Heat 3: placed 7th (9:21.55)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Selwyn Cleland & Megan Liddy
- Heat 1: placed 5th (7:22.96)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Selwyn Cleland & Megan Liddy
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Lloyd Curl
- Heat 2: placed 5th (7:27.58)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Lloyd Curl
- Heat 5: placed 6th (8:15.45)
CAMB
school
Waikato
wk
Justine Hobbs (stroke), Alice Jenkins, Maddy Reed, Gabrielle Millar, Angelique Macklin, Sophie Bridgens, Cameryn Wahanui, Caitlin McKinnon + Mikayla Welch (cox)
Coached by: Claire McGuiness & Nicky Staite
- Heat 2: placed 6th (8:38.37)
- Heat 2: placed 5th (8:12.22)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Selwyn Cleland
- Heat 3: placed 7th (8:36.07)
- Heat 1: placed 5th (8:34.81)
- Heat 4: placed 8th (8:34.98)
- Heat 2: placed 5th (8:25.13)