SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Alex Dawson
- Heat 2: placed 6th (7:58.20)
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Keith Hibbert
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Alex Dawson
- Heat 1: placed 6th (8:52.19)
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
- Heat 1: placed 4th (7:21.44)
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
- Heat 3: placed 6th (8:08.43)
SGEC
club
Auckland
au
Cody Mercer (stroke), Jack MacDonald, Harry Newbury-Lee, Kenneth Goodin, James Martin, Angus Wilson, Ben Wight, Jamie Rowland + Emily Wagstaff (cox)
Coached by: John Lawrence & Mark Clemo
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Keith Hibbert & Jason Oswald-Paris
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Keith Hibbert
- Heat 2: placed 5th (9:00.27)
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
- Heat 3: placed 5th (7:21.12)
SGEC
club
Auckland
au
Mary-Rose Millett (stroke), Jessica Walker, Colombe de Rouvroy, Isabella Rogers + Thomas Callaghan (cox)
Coached by: Alex Dawson
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
- Heat 1: placed 7th (8:33.97)
- Heat 5: placed 6th (8:38.25)
- Heat 2: placed 8th (8:31.75)
SGEC
club
Auckland
au
Harry Newbury-Lee (stroke), Jack MacDonald, Thomas Stuart, Angus Wilson, Ben Wight, Forrest Le Roux, Patrick Yin, Jackson Driver + Dean Oxford (cox)
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
- Heat 1: placed 7th (9:29.81)
- Heat 1: placed 8th (9:10.04)
- Heat 7: placed 6th (9:10.17)
SGEC
club
Auckland
au
Thomas Stuart (stroke), Forrest Le Roux, Patrick Yin, Jamie Rowland, Daniel Pickles, Jackson Driver, Bradley Hartley, D J Kruger + Josh Blaauw (cox)
Coached by: John Lawrence & Mark Clemo
- Heat 3: placed 6th (7:42.48)
- Heat 5: placed 4th (9:25.39)
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Alex Dawson
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Alex Dawson
- Heat 4: placed 4th (8:17.21)
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: John Lawrence & Mark Clemo
SGEC
club
Auckland
au
Ellen Davis (stroke), Rhiannon Koni-Webb, Jasmine Brake, Mary-Rose Millett, Isabella Rogers, Olympe de Rouvroy, India Forbes, Olympe de Rouvroy + Thomas Callaghan (cox)
Coached by: Alex Dawson
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
- Heat 3: placed 5th (8:31.82)
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Alex Dawson
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Alex Dawson
- Heat 4: placed 5th (9:37.98)
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Keith Hibbert & Jason Oswald-Paris
- Heat 6: placed 5th (8:59.01)
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Keith Hibbert
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: John Lawrence & Mark Clemo
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
SGEC
club
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
- Heat 3: placed 8th (9:29.81)
SGEC
club
Auckland
au
Ellen Davis (stroke), Rhiannon Koni-Webb, Sarah Crummey, Jasmine Brake, Colombe de Rouvroy, Jessica Walker, Tayla Grant, Alana Lancaster + William Young (cox)
Coached by: Greg Reid
SGEC
club
Auckland
au
Zak Everitt (stroke), Thomas Seyb, Isaac Mallinson, Regan Lees, Rory Mallinson, Ryan Jans, Rob MacKenzie, Nick Tetley + Thomas Callaghan (cox)
Coached by: Greg Reid
- Heat 1: placed 8th (6:47.73)