- Heat 4: placed 6th (9:29:30)
NSHC
club
Auckland
au
Verity Walkinshaw (stroke), Jessica Esquilant, Janelle Rolls, Gabrielle Sheehan + Lily Anderson (cox)
- Heat 1: placed 6th (9:39:92)
- Heat 2: placed 6th (8:49:76)
- Heat 4: result (SCR)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Sam Linder
- Heat 2: result (SCR)
- Heat 2: placed 6th (8:29:82)
- Heat 1: placed 5th (7:55:87)
- Heat 2: placed 6th (7:52:21)
NSHC
club
Auckland
au
Brad Flexman (stroke), Hayden Smith, Shaun Houston, Jamie Burfoot, Leon Afanasev, Oliver Moss, Finn Howard, Paul Dorey + Eban Jaquet (cox)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Ross Cannell & Collen Tonei
- Heat 1: placed 6th (8:11:42)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Ross Cannell & Collen Tonei
- Heat 2: placed 5th (7:35:33)
NSHC
club
Auckland
au
Tess Keane-Robertson (stroke), Lucy Skerten, Paige Keene, Shelley Price, Millicent Taylor, Nicole Bone, Emily Longley, Georgina Tarr + Sophie Dec Barnes (cox)
- Heat 2: placed 6th (7:44:34)
- Heat 2: placed 5th (8:34:21)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Sam Linder
- Heat 1: result (SCR)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Sam Linder
- Heat 3: placed 5th (6:58:11)
NSHC
club
Auckland
au
Brad Flexman (stroke), Hayden Smith, Shaun Houston, Jamie Burfoot, Leon Afanasev, Oliver Moss, Finn Howard, Paul Dorey + Kyle Battersby (cox)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Barrie Mabbott & Rob Ansell
- Heat 4: placed 5th (7:29:40)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Ross Cannell & Collen Tomei
- Heat 2: result (SCR)
NSHC
club
Auckland
au
Emily Warren (stroke), Nicole O'Dwyer, Ashleigh Pierce, Yasmin Campbell, Caitlyn Foran, Sarah McDonald, Caroline Wright, Casey Boyd + Katrina Duffy (cox)
- Heat 2: placed 6th (7:59:23)
NSHC
club
Auckland
au
Emily Hagan (stroke), Amelia Jull, Verity Walkinshaw, Janelle Rolls, Gabi Gibson, Jessica Esquilant, Jess Foran, Gabrielle Sheehan + Kate Goonan (cox)
- Heat 1: placed 5th (7:47:25)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Barrie Mabbott & Rob Ansell
- Heat 3: placed 5th (7:17:76)
NSHC
club
Auckland
au
Sam Howard (stroke), Jordan Stanley, Michael Alfauasev, Kima Iosua, Daniel R, Bobby Kells, Ignus Ferreira, Nik Blackburn + Antony Zouch (cox)
NSHC
club
Auckland
au
George Grieve (stroke), Eoin Reilly, Leighton Morris, Charles Bradley, Andrew Kouryatnikov, Mitchell Roberts, Adam Botterill, Rory McGahan + Kyran Stoltenkamp (cox)
Coached by: Mike Stanley & Sam Linder
- Heat 1: placed 5th (6:23:12)
- Heat 5: placed 7th (8:03:13)
- Heat 2: placed 6th (8:32:45)
- Heat 2: placed 5th (8:16:37)
- Heat 6: result (SCR)
- Heat 4: placed 5th (7:45:99)
- Heat 4: placed 5th (8:51:52)
- Heat 1: placed 8th (9:18:76)
NSHC
club
Auckland
au
Donovan Dennewill (stroke), Abdelwahab El Karamany, Reece Leitch, Josua Everitt, Connor Mocke, Jordan Hakiwai, Paul Summerfield, Aaron Hawkins + Harrison Scott (cox)
Coached by: Ross Cannell & Collen Tonei
- Heat 1: placed 5th (7:01:66)
- Heat 1: placed 5th (7:15:94)
- Heat 5: placed 6th (8:56:85)
- Heat 5: placed 5th (8:27:19)
- Heat 4: placed 5th (9:12:39)
- Heat 7: result (SCR)
- Heat 6: placed 5th (7:43:86)
- Heat 2: result (SCR)
- Heat 3: placed 4th (7:40:33)