- Heat 1: placed 5th (9:16:17)
- Heat 6: placed 6th (9:45:89)
- Heat 5: placed 6th (9:23:81)
- Heat 1: result (SCR)
- Heat 2: placed 4th (8:49:22)
- Heat 5: placed 4th (8:52:10)
NSHC
club
Auckland
au
Paige Keene (stroke), Tess Keane-Robertson, Michelle Sullivan, Nicole Bone + Sophie Dec Barnes (cox)
- Heat 3: placed 4th (08:29:05)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Peter Abbott
- Heat 1: placed 5th (8:02:13)
- Heat 1: placed 6th (8:43:93)
NSHC
club
Auckland
au
Sam Howard (stroke), Jordan Stanley, Leighton Morris, Kima Iosua, Andrew Kouryatnikov, Charles Bradley, George Grieve, Nick Meister + Antony Zouch (cox)
Coached by: Mike Stanley & Peter Abbott
- Heat 1: result (SCR)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Ross Cannell & Colleen Tonei
- Heat 1: placed 5th (8:42:34)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Ross Cannell & Colleen Tonei
- Heat 2: placed 6th (9:15:42)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Ross Cannell & Colleen Tonei
- Heat 3: placed 8th (8:28:61)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Ross Cannell & Colleen Tonei
- Heat 2: placed 5th (8:15:82)
NSHC
club
Auckland
au
Daisy Power (stroke), Holly Hayne, Madison Smith, Alexandra Campbell, Rose Aschebrock, Tessa Forde, Imogen McBeth, Brigitta Swanberg + Briar Holt (cox)
- Heat 1: placed 7th (8:06:54)
- Heat 1: placed 7th (9:11:79)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Peter Abbott
- Heat 4: placed 5th (7:15:17)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Peter Abbott
- Heat 3: result (SCR)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Barrie Mabbott & Russ Wilcox
- Heat 1: placed 5th (7:14:19)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Barrie Mabbott & Rob Ansell
- Heat 1: placed 5th (7:40:95)
NSHC
club
Auckland
au
Nicole O'Dwyer (stroke), Verity Walkinshaw, Yasmin Campbell, Sarah McDonald, Ashleigh Pierce, Casey Boyd, Emily Warren, Emily Hagan + Kate Goonan (cox)
- Heat 2: result (SCR)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Barrie Mabbott & Rob Ansell
- Heat 5: placed 4th (7:59:07)
NSHC
club
Auckland
au
Daniel R (stroke), Nik Blackburn, Sam Howard, Kima Iosua, Ignus Ferreira, Jordan Stanley, Bobby Kells, Mitchell Roberts + Antony Zouch (cox)
NSHC
club
Auckland
au
Leighton Morris (stroke), Eoin Reilly, Andrew Kouryatnikov, Charles Bradley, Michael Alfauasev, Nick Meister, George Grieve, Rory McGahan + Kyran Stoltenkamp (cox)
Coached by: Mike Stanley & Peter Abbott
- Heat 1: result (SCR)
NSHC
club
Auckland
au
Paul Dorey (stroke), Hayden Smith, Shaun Houston, Jamie Burfoot, Finn Howard, Oliver Moss, Brad Flexman, George Busfield + Kyle Battersby (cox)
- Heat 6: placed 4th (8:40:86)
- Heat 1: placed 7th (9:07:88)
NSHC
club
Auckland
au
Teigan Kelly (stroke), Shanice Duggan-Keefe, Grace Pengelly, Kimberley Connolly + Sophie Dec Barnes (cox)
- Heat 5: placed 4th (8:14:06)
- Heat 1: placed 6th (9:06:57)
- Heat 3: placed 7th (9:34:86)
- Heat 2: placed 8th (9:54:18)
NSHC
club
Auckland
au
Donovan Dennewill (stroke), Joseph Wood, Jasper Ballantyne, Dean Burfoot, Andrew Sumner, Paul Summerfield, Aaron Baker, Aaron Hawkins + Benjamin Pearce (cox)
Coached by: Ross Cannell & Colleen Tonei
- Heat 2: placed 5th (NTT)
- Heat 2: placed 8th (8:54:15)
- Heat 1: result (SCR)
- Heat 6: result (SCR)
- Heat 4: result (DNS)
- Heat 7: placed 7th (9:43:64)
- Heat 5: result (SCR)
- Heat 8: placed 6th (9:24:25)
- Heat 2: result (DNS)
- Heat 1: placed 5th (8:04:39)
- Heat 6: result (DNS)