- Heat 2: placed 5th (7:16:44)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Diocesan Rowing
- Heat 5: placed 5th (9:04:47)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Diocesan Rowing
- Heat 1: placed 7th (10:14:50)
- Heat 6: placed 5th (9:45:23)
- Heat 2: placed 5th (9:00:14)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Diocesan Rowing
- Heat 2: placed 6th (9:03:50)
- Heat 6: placed 5th (8:34:81)
- Heat 2: placed 7th (7:15:07)
- Heat 1: placed 6th (7:29:45)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Heat 2: placed 6th (7:16:66)
- Heat 3: result (SCR)
- Heat 1: placed 7th (9:15:09)
- Heat 4: placed 5th (8:41:30)
- Heat 2: placed 6th (8:42:12)
- Heat 1: placed 7th (8:19:38)
- Heat 3: placed 5th (8:03:57)
AKLC
club
Auckland
au
Devon Nicholls (stroke), Gabby Branch, Kelsey Pratt, Sophia Rosser, Kayla Pratt, Nichole Hook, Brooke Hall, Olivia Stone + Sarah Anderson (cox)
AKLC
club
Auckland
au
Timothy Olson (stroke), Justin Walker, Ben Schubert, Samuel Miller, Peter Lucas, Sebastian McLarin, Monty Wawatai, Nikolas Petrovic + Lara Haydon (cox)
Coached by: Roger Giese
- Heat 1: result (SCR)
AKLC
club
Auckland
au
Marcel Waldvogel (stroke), Jason Thomson, John Hellaby, Marcel van der Veeken, Adam King, James King, Dan Sayles, Edward Henry + Kate Tidbury (cox)
Coached by: Michael Buikema
- Heat 2: placed 7th (7:06:50)
AKLC
club
Auckland
au
Sarah Dickson (stroke), Karen Otai, Kate Hood, Maxine Allred, Claire Henriques, Ruby Merrilees, Frances Hughes, Victoria Jones + Sarah Platt (cox)
Coached by: Diocesan Rowing
- Heat 2: placed 7th (8:19:93)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Heat 3: placed 5th (7:17:48)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Roger Giese
- Heat 1: placed 4th (7:25:28)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Heat 3: placed 6th (8:23:34)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Diocesan Rowing
- Heat 1: placed 4th (8:52:45)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Diocesan Rowing
- Heat 4: placed 6th (9:00:96)
- Heat 3: placed 6th (9:02:56)
- Heat 2: placed 7th (9:52:09)
- Heat 4: placed 6th (8:58:88)
- Heat 6: placed 4th (9:16:62)
- Heat 2: placed 5th (8:45:64)
- Heat 6: result (DNS)
- Heat 7: result (DNS)
- Heat 7: placed 6th (9:20:07)
- Heat 1: placed 5th (8:11:47)
- Heat 4: placed 6th (8:17:18)
- Heat 3: placed 6th (7:57:03)
- Heat 3: placed 6th (8:15:49)
- Heat 6: placed 4th (7:48:08)
AKLC
club
Auckland
au
Trent Morris (stroke), Jamie Twigg, Andrew le Grice, Hamish McQueen, Robert Kidd, Richard Barker, Hugo Farmer, Nick Bixley + Ryan Darby (cox)