- Division 1: placed 3rd
TAKA
school
Auckland
au
Coached by: Katie Halliday
- Division 1: placed 8th
- Division 1: placed 2nd
TAKA
school
Auckland
au
Coached by: Katie Halliday
- Division 1: placed 6th
TAKA
school
Auckland
au
Coached by: Katie Halliday
- Division 3: placed 4th
- Division 1: placed 4th
- Division 3: placed 5th
- Division 4: placed 1st (NTT)
- Division 4: placed 6th
TAKA
school
Auckland
au
Coached by: Katie Halliday
- Division 1: placed 5th
TAKA
school
Auckland
au
Coached by: Katie Halliday
- Division 1: placed 6th
TAKA
school
Auckland
au
Coached by: Katie Halliday
- Division 2: result (NRR)
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 5th
- Division 3: placed 7th
TAKA
school
Auckland
au
Jacob Davey (stroke), Alex Rendle, Ben Broatch, Connor Bacchus, Oliver Strong, Ryan Er, Anton Andres, Scott Shrimpton + Samuel Beatie (cox)
Coached by: Katie Halliday
- Division 2: placed 4th
- Division 2: placed 1st (NTT)
TAKA
school
Auckland
au
Coached by: Katie Halliday
- Division 2: placed 4th
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 1: placed 5th
- Division 2: placed 1st (NTT)
- Division 2: result
TAKA
school
Auckland
au
Coached by: Katie Halliday
- Division 1: placed 8th
TAKA
school
Auckland
au
Coached by: Katie Halliday
- Division 3: placed 7th
TAKA
school
Auckland
au
Coached by: Katie Halliday
- Division 1: placed 6th
TAKA
school
Auckland
au
Sydelle Langis (stroke), Isabel Body, Annabelle Knowles, Anna Stuart, Alexandra Ward, Maddy Ellis-Pegler, Keira Lundy, Kiara Ibarraran + Nicolette Grant (cox)
Coached by: Katie Halliday
- Division 1: placed 8th
TAKA
school
Auckland
au
Coached by: Katie Halliday
- Division 1: result (NRR)
TAKA
school
Auckland
au
Coached by: Katie Halliday
- Division 2: placed 9th
- Division 2: placed 4th
TAKA
school
Auckland
au
Sydelle Langis (stroke), Isabel Body, Annabelle Knowles, Anna Stuart, Maddy Ellis-Pegler, Abbie Dench, Kiara Ibarraran, Keira Lundy + Nicolette Grant (cox)
Coached by: Katie Halliday
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 1: result (cancelled)
- Division 3: result (cancelled)
- Division 3: result (cancelled)
- Division 1: result (cancelled)
TAKA
school
Auckland
au
Jacob Davey (stroke), Alex Rendle, Ben Broatch, Connor Bacchus, Oliver Strong, Anton Andres, Ryan Er, Scott Shrimpton + Benji Witters (cox)
Coached by: Katie Halliday
- Division 1: placed 5th