- Division 2: placed 3rd
- Division 3: placed 7th
- Division 4: placed 5th
- Division 4: placed 3rd
- Division 2: placed 4th
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
- Division 2: placed 5th
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
- Division 3: placed 5th
- Division 1: placed 7th
SHAK
school
Auckland
au
Adam Clark (stroke), Jadin Kingi, Max Burggraaf, Xavier Smidt, Xavier Yates, Hamish McKay, Christian Sifakula, Liam McGuire + Callum Miller (cox)
Coached by: Mike O'Brien
- Division 1: placed 3rd
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Liam Bradley
- Division 1: placed 4th
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Mike O'Brien & Terry Dolan
- Division 1: placed 1st (NTT)
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Mike O'Brien & Terry Dolan
- Division 2: placed 2nd
SHAK
school
Auckland
au
Troy Odonnell (stroke), Tom Keeling, Douglas Polo, Thomas Clingin, William Clingin, Ethan Elmore, Caleb Wharton, Kaegen Just + Jack Higgins (cox)
Coached by: Mark Clemo
- Division 1: placed 5th
SHAK
school
Auckland
au
Jack Smith (stroke), Benjamin Blackhall, Senna Guest, Tom Yalda, Pranav Panditji, Campbell Hutchinson, Joseph Maloney, Kristian Matulich-Watson + Cameron McKinley (cox)
Coached by: Liam Bradley & Mark Clemo
- Division 1: placed 7th
- Division 1: placed 3rd
- Division 3: placed 4th
- Division 4: placed 1st (NTT)
- Division 4: placed 6th
SHAK
school
Auckland
au
Troy Odonnell (stroke), Thomas Clingin, Xavier Smidt, Tom Keeling, Joshua Moor, Douglas Polo, William Clingin, Ethan Elmore + Jack Higgins (cox)
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
- Division 1: placed 1st (NTT)
SHAK
school
Auckland
au
Conall Sims (stroke), Henry Rea, Caleb Wharton, Kaegen Just, Joshua Rodgers, Tom Yalda, Senna Guest, Kristian Matulich-Watson + Cameron McKinley (cox)
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
- Division 2: placed 5th
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Liam Bradley
- Division 1: placed 8th
- Division 2: placed 3rd
- Division 3: placed 5th
- Division 4: placed 3rd
- Division 1: placed 8th
- Division 2: placed 6th
- Division 3: placed 7th
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
- Division 2: placed 6th
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
- Division 3: placed 1st (NTT)
SHAK
school
Auckland
au
Campbell Hutchinson (stroke), Pranav Panditji, Joseph Maloney, Kristian Matulich-Watson + Benjamin Blackhall (cox)
Coached by: Liam Bradley & Mark Clemo
- Division 3: placed 9th
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Liam Bradley
- Division 1: placed 6th
SHAK
school
Auckland
au
Adam Clark (stroke), Jadin Kingi, Xavier Smidt, Max Burggraaf, Christian Sifakula, Joshua Moor, Eugene Castro, Blake Nelson + Callum Miller (cox)
Coached by: Mike O'Brien & Terry Dolan
- Division 1: placed 5th
SHAK
school
Auckland
au
Samuel Wisniewski (stroke), Sam Beuth, Robert Paul, Richard Ieremia, Fynn Franklin, Michael King-Farrington, Jack Smith, Marlon Breen + Cameron McKinley (cox)
Coached by: Mike O'Brien & Terry Dolan
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: result (NRR)
- Division 2: placed 3rd
- Division 3: placed 3rd
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
- Division 1: placed 3rd
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
- Division 2: placed 4th
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Liam Bradley & Mike O'Brien
- Division 1: placed 5th
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Liam Bradley & Terry Dolan
- Division 2: placed 3rd
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Mike O'Brien & Terry Dolan
- Division 2: placed 7th
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
- Division 2: placed 1st (NTT)
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
- Division 2: placed 3rd
SHAK
school
Auckland
au
Conall Sims (stroke), Joshua Rodgers, Tom Yalda, Senna Guest, Pranav Panditji, Campbell Hutchinson, Joseph Maloney, Kristian Matulich-Watson + Riley Turner (cox)
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
- Division 1: placed 6th
SHAK
school
Auckland
au
Adam Clark (stroke), Jadin Kingi, Max Burggraaf, Xavier Smidt, Xavier Yates, Hamish McKay, Callum Smidt, Tomos Hudgell + Callum Miller (cox)
Coached by: Mike O'Brien & Liam Bradley
- Division 1: placed 7th
SHAK
school
Auckland
au
Liam McGuire (stroke), Joshua Kingston, Sam Murphy, Christian Sifakula, Joshua Moor, Will Yates, Samuel Hinchcliff, Ethan Fookes + Jack Higgins (cox)
Coached by: Liam Bradley
- Division 2: placed 3rd