WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixly
|
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies & Matthew Beck
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
WENT
school
Auckland
au
|
|
|||
DILW
school
Auckland
au
|
Coached by: Jason Parris-Oswald & Caitlin Cairncross
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
||||
STLN
school
Auckland
au
|
Coached by: Tim Palmer
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies & Martin O'halloran
|
AGSB
school
Auckland
au
|
Josh Hares (stroke), Luke Poulsen, Robert Humby, Reuben Sandoy, Patrick Dolan, Jaco Theunissen, Darcy Palmer, Bill Stanley-Harris + Hamish Lowry (cox)
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
James Cockram (stroke), Austin Rudkin, Simon Reeves, William Batkin, James Bridgman, Nick Dougherty, Sirac Adams, Charles Benedek-Rooney + Louis Lambert (cox)
Coached by: Kristian Barbarich & Jack Stevens
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
Oliver Tattersall (stroke), Harrison Fookes, Christian Kelleher, Jake Elliott, James Greig, Matt Lynch, Charlie Lennon, Hugo Thomlinson + Max Wills (cox)
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
Joseph Watson (stroke), Matthew Hanchet, Richard Irwin, Louis Pye, Matthew Bodger, Joseph Leonard, Ben Gatting, Jake Power + Ryan Olsen (cox)
|
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixly
|
|||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
ROSE
school
Auckland
au
|
Coached by: Alan Harris
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibbert & Alex Brown
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Cunningham
|
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid & Alex Dawson
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
|
WTLG
school
Auckland
au
|
Taylor Catchpole (stroke), Briana Smith, Robyn Knowles, Emily Wallace + Samantha Thornton-Jones (cox)
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Lance Stowe
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Saua Leaupepe & Jerry Leaupepe
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Dawson
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
|
Coached by: Trish Fenton
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
||||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Phil Rowe
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Saua Leaupepe & Jerry Leaupepe
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Saua Leaupepe & Jerry Leaupepe
|
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Mitchell Gellert (stroke), Henry Fitzgerald, Matthew O'Halloran, Jasmeet Singh + Louis Lambert (cox)
Coached by: Kristian Barbarich
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jordan
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
|
|||
STLN
school
Auckland
au
|
Coached by: Tim Palmer
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
WTLG
school
Auckland
au
|
Holly Ellett (stroke), Courtney McCormick, Cait Dowden, Sian Anderson, Poppy Logan, Renee Scott-French, Adelia Bolam, Teuane Baxter + Amber Fordham (cox)
Coached by: Kim Dowden
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
Kate Purdon (stroke), Tegan Evans, Greta Taine, Claudia Welsby, Elizabeth Turnbull, Katie Keys, Emily Wheatley, Poppy Lance + Emma Larsen (cox)
|
|||
EGGS
school
Auckland
au
|
Charlotte Spence (stroke), Aimee Cable, Briana Siteine, Mackenzie Freeman, Isla Peachey, Victoria Watt, Hannah Knight, Georgia Tremeer + Natasha Krofcheck (cox)
Coached by: Sam Henry
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Anna Kermode (stroke), Tahlia Tomsett, Jasmine Charteris, India Ludbrook, Lucy Connell, Emma Kruger, Sarah Yzendoorn, Sydney Pollok + Kate Leaming (cox)
Coached by: Cameron Smith
|
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibbert
|
AGSB
school
Auckland
au
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Maddie Dobier (stroke), Molly Dagger, Jessica Remington, Ella Madsen-Reid + Danielle Schofield (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
|
Event 25
G U16 4X+
Sponsored by: Citywide Engineering Ltd
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Kristina Lowndes (stroke), Savannah Walker, Annabelle Brewer, Jessica Doughty + Sarah McCracken (cox)
Coached by: Cameron Smith
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Lance Stowe
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibbert & Alex Brown
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
|
Mackensie Valgare (stroke), Elenoa Wacokecoke, Rayna Eden-Atoaga, Selvi Balasubramaniam + Alexandra Benjamin (cox)
Coached by: A Vester & T Fenton
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden
|
|||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Cameron Smith
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Cameron Smith
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Phil Rowe
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Cameron Smith
|
AGSB
school
Auckland
au
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
|
|||
STLN
school
Auckland
au
|
Coached by: Tim Palmer
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Dawson
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Antony Zouch & Simon Van Rossen
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Simon Van Rossen
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Antony Zouch
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
|
DIOC
school
Auckland
au
|
Rosie McDermott (stroke), Harriet Taylor, Brooke Casey, Savannah Walker, Maria Burns, Emily Lawson, Jessica Doughty, Meghan Seel + Sophie Scott (cox)
Coached by: Nick Bixly
|
|||
EGGS
school
Auckland
au
|
Annabel Childs (stroke), Sarah L'Amie, Phoebe Allen, Madeline Allen, Chanelle Jones, Annabelle Malone, Tess Costil, Charlotte Riley + Alexandra Littlewood (cox)
Coached by: Sam Henry
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Grace Howard (stroke), Kirsty Gemmell, Emily Twiname, Jessica Remington, Caitlin Nugent, Sasha Ballantyne, Amber Gorrie, Georgia Powell + Madison Seymour (cox)
Coached by: Craig Smith
|
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & Alex Brown
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen & Jack Stevens
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
WTLG
school
Auckland
au
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
||||
PUKE
school
Auckland
au
|
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
||||
ROSE
school
Auckland
au
|
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
||||
EDWT
school
Auckland
au
|
STPA
school
Auckland
au
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
WENT
school
Auckland
au
|
||||
WENT
school
Auckland
au
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden
|
|||
PUKE
school
Auckland
au
|
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
|
|||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
EGGS
school
Auckland
au
|
Hannah Kerrigan (stroke), Monique Waller, Madeline Allen, Lillian Richardson + Alexandra Littlewood (cox)
Coached by: Sam Henry
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
|
Elenoa Wacokecoke (stroke), Mackensie Valgare, Rayna Eden-Atoaga, Selvi Balasubramaniam + Alexandra Benjamin (cox)
|
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Ryall
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Jordyn James-Maxwell (stroke), Ella Campbell, Emily Twiname, Georgia Powell + Danielle Schofield (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
AGSB
school
Auckland
au
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Dawson
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Antony Zouch
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Thomas Duffett (stroke), Josh Campion, William Zhang, Navradeep Sandhu + Johanna Mouncey-Reidy (cox)
Coached by: John Lawrence & Keith Hibberd
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Simon Van Rossen
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: John Lawrence & Keith Hibberd
|
|||
STLN
school
Auckland
au
|
Coached by: Tim Palmer
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
EGGS
school
Auckland
au
|
||||
WENT
school
Auckland
au
|
||||
ROSE
school
Auckland
au
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
||||
SUND
school
Auckland
au
|
||||
PUKE
school
Auckland
au
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
AGSB
school
Auckland
au
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
ROSE
school
Auckland
au
|
Coached by: Sheryl Harris & Peter Moody
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Chris Goudie
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Luke Shortland (stroke), Dallas Marshall, Felix Drissner-Devine, Jackson Enright + Albert Carnell (cox)
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Kristian Barbarich & Jack Stevens
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
|
Elenoa Wacokecoke (stroke), Abbey Grainger, Caitlin Gillespie, Joelle Benjamin + Tristan Bolton (cox)
Coached by: A Vester
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Madison Jones (stroke), Tayla Wilson, Jamie MacPherson, Jenna Paterson + Johanna Mouncey-Reidy (cox)
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Saua Leaupepe & Jerry Leaupepe
|
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: John Lawrence & Keith Hibberd
|
|||
ROSE
school
Auckland
au
|
Coached by: Sheryl Harris & Peter Moody
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Pierre Fladgate (stroke), David Harris, Jesse Mickleborough-Paenga, Terry Suzuki + Brad Shelton (cox)
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
Jordan Blair (stroke), Jasper Vining, Kyle Clements, Harry Hornabrook + Finn Humberstone Hurley (cox)
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Dawson
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: John Lawrence & Keith Hibberd
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
|