MACL
school
Auckland
au
Coached by: Keith Hibbert
- Division 2: placed 5th
- Division 1: placed 5th
- Division 1: placed 6th
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 2nd
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Keith Hibbert & Alex Brown
- Division 1: placed 6th
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Keith Hibbert
- Division 1: placed 7th
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
- Division 1: placed 8th
- Division 1: placed 6th
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
- Division 1: placed 1st
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Keith Hibbert
- Division 1: placed 3rd
MACL
school
Auckland
au
Thomas Duffett (stroke), Josh Campion, William Zhang, Navradeep Sandhu, Kooshan Aryana, Thomas Paton, Callum Reynolds, Alasdair Rae + Caleb Speck (cox)
Coached by: John Lawrence & Keith Hibberd
- Division 1: placed 6th
- Division 1: placed 3rd
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
- Division 1: placed 8th
Event 25
G U16 4X+
Sponsored by: Citywide Engineering Ltd
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Keith Hibbert & Alex Brown
- Division 1: placed 7th
- Division 1: placed 5th
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & Alex Brown
- Division 1: placed 5th
MACL
school
Auckland
au
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 6th
MACL
school
Auckland
au
Thomas Duffett (stroke), Josh Campion, William Zhang, Navradeep Sandhu + Johanna Mouncey-Reidy (cox)
Coached by: John Lawrence & Keith Hibberd
- Division 1: placed 7th
MACL
school
Auckland
au
Coached by: John Lawrence & Keith Hibberd
- Division 2: placed 6th
MACL
school
Auckland
au
Madison Jones (stroke), Tayla Wilson, Jamie MacPherson, Jenna Paterson + Johanna Mouncey-Reidy (cox)
Coached by: Keith Hibbert
- Division 1: placed 8th
MACL
school
Auckland
au
Coached by: John Lawrence & Keith Hibberd
- Division 1: placed 2nd
MACL
school
Auckland
au
Coached by: John Lawrence & Keith Hibberd
- Division 2: placed 3rd
MACL
school
Auckland
au
- Division 1: placed 4th
MACL
school
Auckland
au
- Division 2: placed 7th
MACL
school
Auckland
au
- Division 3: placed 5th