- Division 1: placed 1st
- Division 1: result (DNS)
- Division 1: placed 1st
AGSB
school
Auckland
au
- Division 1: placed 2nd
AGSB
school
Auckland
au
- Division 2: placed 5th
- Division 1: placed 8th
AGSB
school
Auckland
au
Josh Hares (stroke), Luke Poulsen, Robert Humby, Reuben Sandoy, Patrick Dolan, Jaco Theunissen, Darcy Palmer, Bill Stanley-Harris + Hamish Lowry (cox)
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 5th
- Division 1: placed 8th
AGSB
school
Auckland
au
George Richardson (stroke), Jasper Vining, Jordan Blair, Harry Hornabrook, Hugo Messer, Kyle Clements, Kurt Arthur, Leo Kirk + Finn Humberstone Hurley (cox)
- Division 1: placed 2nd
AGSB
school
Auckland
au
Tom Cunningham (stroke), Harry Eisenhut, Ethan Hawke, Nick Chrisp, Ethan Sheffield, Caleb Petherbridge, Bronson Lotu-Iiga, Sam Poulsen + Jacob Merwood (cox)
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 5th
- Division 2: placed 3rd
AGSB
school
Auckland
au
Kuan-Hao Chen (stroke), John Burford, Sam Ashby, Matt MacDonald, Adam Clark, Max Cooper, Mitchell Courtney, Toby Rainger + Patrick Sturmey (cox)
- Division 1: placed 2nd
AGSB
school
Auckland
au
Carlos Aguilera Cortes (stroke), Cam Finlay, Garrick Donald, Iden Schumann, Tiger de Jonge, Damien Gleye, Ethan Sheffield, Hugo Petrie + Hamish Lowry (cox)
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 5th
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 1st
- Division 3: placed 3rd
- Division 1: placed 2nd
AGSB
school
Auckland
au
Erik Koefoed (stroke), Blake Koefoed, Ben Toogood, Matt Hamilton, Jack Holland, Jim Aimer, Harry Hornabrook, James McNicol + Patrick Sturmey (cox)
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 2nd
AGSB
school
Auckland
au
Jordan Blair (stroke), Jasper Vining, Kyle Clements, Harry Hornabrook + Finn Humberstone Hurley (cox)
- Division 1: placed 5th
- Division 2: placed 2nd
AGSB
school
Auckland
au
Josh Hares (stroke), Josh Little, Callum Ross, Navin Kurup, Robert Humby, Robert Duncan, Jake Florence, Reuben Sandoy + Jonny Brown (cox)
- Division 1: placed 2nd