- Division 1: placed 6th
- Division 1: result (SCR)
SHAK
school
Auckland
au
Oliver Tattersall (stroke), Harrison Fookes, Christian Kelleher, Jake Elliott, James Greig, Matt Lynch, Charlie Lennon, Hugo Thomlinson + Max Wills (cox)
- Division 1: placed 3rd
SHAK
school
Auckland
au
Joseph Watson (stroke), Matthew Hanchet, Richard Irwin, Louis Pye, Matthew Bodger, Joseph Leonard, Ben Gatting, Jake Power + Ryan Olsen (cox)
- Division 1: placed 5th
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 4th
- Division 1: result (SCR)
- Division 2: result (SCR)
- Division 2: result (SCR)
SHAK
school
Auckland
au
Joseph Watson (stroke), Matthew Hanchet, James Greig, Matt Lynch, Matthew Bodger, Louis Pye, Richard Irwin, Davian Beckham + Ryan Olsen (cox)
- Division 1: placed 1st
SHAK
school
Auckland
au
Zoran Sulenta (stroke), Cooper Hopman, Henry Lynch, George Hyslop, Joseph Leonard, Joshua Baxter, Sam McMillan, Joseph Faitasi + Max Wills (cox)
- Division 1: placed 5th
SHAK
school
Auckland
au
Freddie Thomlinson (stroke), Nicholas Hancock, Jake Power, Joseph Murray, Maddy Bar-Mains, Will Gatting, Adam Major + Tom Christie (cox)
- Division 1: placed 6th
- Division 1: placed 9th
- Division 3: result (DNS)
SHAK
school
Auckland
au
Chris Brokenshire (stroke), Nick Brokenshire, Mitchell Stone, Thomas Polo, Luke Simonsen, Davian Beckham, George Hyslop, Thomas Denham + Ben Tyson (cox)
- Division 1: placed 1st
SHAK
school
Auckland
au
Sasha Rowell (stroke), Henry Lynch, Zoran Sulenta, Henry Hyslop, Joshua Baxter, Johnathan Edwards, Daniel Alley, Conor Nelson + Trent Harris (cox)
- Division 2: placed 1st
SHAK
school
Auckland
au
- Division 2: placed 3rd
SHAK
school
Auckland
au
Maddy Bar-Mains (stroke), Matthew Scurrah, Freddie Thomlinson, Will Gatting, Richard Irwin, Joseph Murray, Adam Major, Joseph Turnbull + Nathan Collins (cox)
- Division 2: placed 6th
- Division 2: placed 7th
- Division 1: placed 6th
- Division 1: placed 5th
- Division 1: placed 4th
- Division 1: result (SCR)
- Division 1: placed 7th
SHAK
school
Auckland
au
Oliver Tattersall (stroke), Liam Durkin, Charlie Lennon, Jake Elliott, Kane Sowry, Nicholas Harris, Nick Brokenshire, Chris Brokenshire + Ben Tyson (cox)
- Division 1: placed 2nd
SHAK
school
Auckland
au
Sasha Rowell (stroke), Thomas Denham, Mitchell Stone, Louis Pye, Thomas Polo, Davian Beckham, Joseph Watson, Conor Nelson + Ryan Olsen (cox)
- Division 2: result (SCR)
SHAK
school
Auckland
au
Zoran Sulenta (stroke), Joseph Leonard, Monty Kerr, George Hyslop, Henry Hyslop, Johnathan Edwards, Ollie McMillan, Joseph Turnbull + Trent Harris (cox)
- Division 2: result (SCR)
SHAK
school
Auckland
au
- Division 2: result (SCR)
- Division 1: placed 8th
- Division 1: placed 5th
- Division 2: placed 1st
- Division 3: placed 1st
- Division 3: placed 3rd
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 1st
SHAK
school
Auckland
au
Oliver Tattersall (stroke), Sean Whitham, Christian Kelleher, Theo Duncker, Guy Wisniewski, Jake Elliott, Sam Archer, Harrison Fookes + Max Wills (cox)
- Division 1: placed 5th