EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 5th
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 3: placed 1st
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 3: placed 4th
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 4th
- Division 2: placed 4th
EGGS
school
Auckland
au
Raina Marshall (stroke), Sarah L'Amie, Phoebe Allen, Madeline Allen, Annabel Childs, Rachel MacLachlan, Chanelle Jones, Charlotte Riley + Alexandra Littlewood (cox)
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 1st
EGGS
school
Auckland
au
Francesca Canestri (stroke), Taryn Morgan, Ruby Matangi, Charlotte Armstrong, Monique Waller, Annabelle Malone, Hannah Kerrigan, Lillian Richardson + Olivia Bridgman (cox)
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 3rd
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 3rd
EGGS
school
Auckland
au
Charlotte Spence (stroke), Aimee Cable, Briana Siteine, Mackenzie Freeman, Isla Peachey, Victoria Watt, Hannah Knight, Georgia Tremeer + Natasha Krofcheck (cox)
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: placed 1st
- Division 2: placed 3rd
- Division 2: placed 4th
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 4th
- Division 2: placed 1st
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 5th
- Division 1: placed 9th
- Division 1: placed 8th
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 1st
- Division 2: placed 2nd
EGGS
school
Auckland
au
Annabel Childs (stroke), Sarah L'Amie, Phoebe Allen, Madeline Allen, Chanelle Jones, Annabelle Malone, Tess Costil, Charlotte Riley + Alexandra Littlewood (cox)
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 2nd
EGGS
school
Auckland
au
- Division 1: placed 4th
EGGS
school
Auckland
au
- Division 1: placed 7th
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 7th
EGGS
school
Auckland
au
Hannah Kerrigan (stroke), Monique Waller, Madeline Allen, Lillian Richardson + Alexandra Littlewood (cox)
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 8th
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 4th
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 8th
EGGS
school
Auckland
au
Charlotte Spence (stroke), Aimee Cable, Briana Siteine, Mackenzie Freeman, Isla Peachey, Victoria Watt, Hannah Knight, Georgia Tremeer + Alexandra Littlewood (cox)
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 1st
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 4th
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 3rd
EGGS
school
Auckland
au
- Division 1: placed 7th
EGGS
school
Auckland
au
Charlotte Spence (stroke), Sarah Smith, Lucy Jonas, Lexi Kerr, Rosie Byrnes, Briana Siteine, Briony Fanslow, Isobella Rhodes + Hannah Worth (cox)
Coached by: Sam Henry
- Division 1: placed 4th