Day sheet for: all days | Saturday | Sunday
Day sheet for: all rounds | heats | finals
Saturday, 3rd December 2016 |
||||||||||||||
Alpha | Time | Event | Div | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | Lane 9 | Lane 10 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | 08:00 | 1A | B U16 1X heat | Race: 1 | NOEC1 S.Moore | INVC1 L.Thwaites | OTAC1 A.Lee | NOEC2 H.Wilson | WTUC1 S.Billoud | NOEC5 T.Jones | ||||
B | 08:10 | 1A | B U16 1X heat | Race: 2 | DUAC2 F.Geddes | WHOC2 C.O'Connor | WHOC1 M.Thompson | WHOC3 S.Nimo | DUAC3 F.Goodlass | WHOC6 S.McStay | ||||
C | 08:20 | 1A | B U16 1X heat | Race: 3 | WTUC2 K.MacDonald | OTAC5 B.Dowling | WNKC1 S.Pearce | DUAC1 D.MacGill... | WHOC4 J.Haywood | NOEC3 T.Ryan | ||||
D | 08:25 | 1B | B U18 1X heat | Race: 1 | NOEC7 J.Laney | OTAC2 J.Kerr | OTAC3 S.Winton | WHOC7 C.Turnbull | NOEC6 J.Parcell | OTAC6 B.Leydon | CROC3 M.Anderson | INVC2 S.Day | ||
E | 08:30 | 1B | B U18 1X heat | Race: 2 | RIVC1 J.Seager | INVC3 X.Wright | CROC1 B.Scott | OTAC4 L.Vaughan | WTUC3 H.Wallace | NOEC4 M.Anderson | CROC2 J.Ryan | INVC4 Z.Mirfin | ||
F | 08:35 | 2A | W Club 2- heat | Race: 1 | OTAC1 G.Galliven | WTUC1 S.Thompson | DUAC1 E.Lattimore | COLC2 C.Turner | ||||||
G | 08:40 | 2A | W Club 2- heat | Race: 2 | NOEC1 G.Hay | WTUC2 M.Bisley | OGUC1 H.Duggan | NOEC2 B.Shea | COLC1 C.Quinlan... | |||||
G | 2B | W Open 2- heat | Race: 2 | OGUC3 H.Sakakibara | OGUC2 M.Scott | |||||||||
H | 08:50 | 3A | M Nov 2X (1000m) heat | Race: 1 | NOEC1 O.Haig | NOEC6 G.Procter | NOEC5 A.O'Sullivan | INVC1 R.Jones | OTAC2 B.Hamlin | WNKC1 Q.Curtis | WHOC1 M.Nally | |||
I | 09:00 | 3A | M Nov 2X (1000m) heat | Race: 2 | DUAC2 J.Alabaster | NOEC2 P.Rowe | NOEC7 B.Mills | WHOC3 G.Braithwaite | WHOC4 S.Bennett | WTUC2 J.Clark | OTAC1 A.Kenny | |||
J | 09:10 | 3A | M Nov 2X (1000m) heat | Race: 3 | DUAC1 W.Healey | CROC1 J.Scott | NOEC4 M.McCormick | NOEC3 M.Duncan | INVC2 G.Lawrence | WNKC2 E.Carleton | ||||
K | 09:15 | 4 | M Mst 1X (1000m) heat | Race: 1 | DUAC4 P.Schaap | DUAC5 T.Stiles | OTAC1 D.Winton | DUAC2 Q.Annan | NOEC1 K.Maker | |||||
L | 09:20 | 4 | M Mst 1X (1000m) heat | Race: 2 | DUAC3 W.Gloag | RIVC1 J.Wilson | CROC1 N.Garden | DUAC6 J.Steele | AWRC1 F.Dean | |||||
M | 09:25 | 5A | M Club 2- final | Race: A | INVC1 L.Thwaites | WTUC1 L.Jones | OGUC1 I.Diwan | WTUC2 C.Walker | INVC2 D.Milford | |||||
N | 09:35 | 6A | B U16 2X heat | Race: 1 | WHOC1 J.Haywood | DUAC1 D.MacGill... | OTAC7 W.Edwards | DUAC2 R.Williamson | NOEC2 H.Wilson | WHOC7 H.Wilson | WTUC1 K.MacDonald | |||
O | 09:45 | 6A | B U16 2X heat | Race: 2 | OTAC3 A.Byars | WHOC2 B.Eyles | DUAC3 F.Goodlass | NOEC1 J.Holland... | WHOC8 G.Hall | OTAC4 N.Chamberlain | ||||
P | 09:55 | 6A | B U16 2X heat | Race: 3 | WHOC6 C.O'Connor | WNKC1 S.Pearce | NOEC3 J.Webber | CROC2 C.Taylor | WTUC2 O.Bisley | NOEC5 T.Jones | ||||
Q | 10:00 | 6B | B U18 2X heat | Race: 1 | NOEC8 R.Lindsay | CROC1 B.Scott | OTAC5 B.Leydon | WHOC4 C.Turnbull | INVC1 X.Wright | NOEC4 N.Sinnott | NOEC7 J.Laney | |||
R | 10:05 | 6B | B U18 2X heat | Race: 2 | NOEC6 T.Lock | CROC3 M.Anderson | WTUC3 O.Sanderson | OTAC2 S.Winton | OTAC1 J.Kerr | OTAC8 B.Hamlin | OTAC6 L.Bain | |||
S | 10:10 | 7 | W Mst 1X (1000m) heat | Race: 1 | DUAC1 R.Kingan | CROC1 N.Wilson | PCUC5 K.Spreckley | PCUC2 A.Howlett | DUAC2 V.Page | AWRC1 E.Rikiti | ||||
T | 10:15 | 7 | W Mst 1X (1000m) heat | Race: 2 | PCUC6 J.Brosnahan | PCUC3 R.Cameron | PCUC1 I.Coxhead | PCUC4 T.Prenol | CROC2 M.O'Connell | |||||
U | 10:20 | 8A | G U16 4X+ heat | Race: 1 | WHOC3 S.Jubb | INVC1 D.King | NOEC2 C.Chapman... | WNKC1 I.Culshaw | OTAC2 E.Audas | DUAC1 E.Calder | ||||
V | 10:25 | 8A | G U16 4X+ heat | Race: 2 | CROC1 J.Robinson | WNKC2 J.Fox | NOEC1 A.Cumming | DUAC2 G.Ellis | WHOC2 K.Horler | |||||
W | 10:30 | 8B | G U18 4X+ heat | Race: 1 | DUAC3 A.Cook | NOEC3 E.Montgomery | OTAC1 G.Galliven | NOEC4 J.Cook | NOEC5 I.Robertson | WHOC1 S.Nally | WTUC1 F.O'Malley | INV*1 E.Bennett | ||
X | 10:40 | 9 | M Nov 8+ final | Race: A | NOEC1 O.Haig | NOEC2 H.Booth | WHOC1 M.Tinnock | DUAC1 W.Healey | ||||||
Y | 10:45 | 10 | M Club 2X heat | Race: 1 | WHOC2 L.Neylon | DUAC1 S.Smith | OTAC3 B.Dowling | NOEC2 N.Sinnott | INVC2 J.Findlay | OTAC6 W.Burdon | WTUC2 C.Johnson | WHOC1 J.Dunn | ||
Z | 10:50 | 10 | M Club 2X heat | Race: 2 | OTAC5 B.Timmings | OTAC4 M.Gomez | OGUC1 H.George | OTAC1 J.Kerr | NOEC1 M.Anderson | OTAC2 L.Vaughan | INVC1 D.Milford | WTUC1 J.Morrison | ||
A | 10:55 | 11A | M Mst 4X± (1000m) final | Race: A | DUAC2 T.Stiles | DUA*3 A.Jolly | ||||||||
A | 11B | W Mst 4X± (1000m) final | Race: A | WNKC2 C.Dumas | PCUC1 I.Coxhead | RIVC1 J.Dobson | DUA*1 N.Wilson | WNKC1 A.Inkster | ||||||
B | 11:00 | 12A | W Club 8+ final | Race: A | WTUC1 M.Bisley | NOEC1 G.Clarke | COLC1 M.Nesbit | |||||||
B | 12B | W Open 8+ final | Race: A | OGUC1 P.Barnsdale | ||||||||||
C | 11:05 | 13A | G U16 1X heat | Race: 1 | CROC1 J.Robinson | NOEC1 A.Hamilton | CROC2 T.Clark | WNKC4 H.Humphreys | WNKC3 M.Stiven | WHOC2 K.Horler | DUAC1 E.Calder | WHOC3 S.Jubb | ||
D | 11:10 | 13A | G U16 1X heat | Race: 2 | WNKC1 G.Porter | AWRC1 K.Russell | OTAC6 E.Audas | INVC1 E.Bennett | INVC3 S.Mirfin | WNKC5 S.Garrick | WNKC2 P.McKay | WNKC6 E.Smith | ||
E | 11:15 | 13B | G U18 1X heat | Race: 1 | NOEC4 E.Montgomery | DUAC2 M.Turfus | NOEC3 L.Anderson | NOEC6 J.Cook | INVC2 A.Osborne | OTAC4 L.James | OTAC2 G.Galliven | OTAC5 B.Rance | ||
F | 11:20 | 13B | G U18 1X heat | Race: 2 | NOEC7 A.Hinch | AWRC2 M.Sutherland | WTUC1 E.Reuss | OTAC3 A.Blakey | NOEC5 G.Hunter | OTAC1 H.Budd | WHOC1 C.Tweedie | |||
G | 11:30 | 14 | W Nov 4X+ heat | Race: 1 | WNKC1 R.Horan | OTAC1 E.Hofmans | INVC3 A.Rikiti | DUAC1 S.Morton | NOEC2 A.Cumming | WHOC2 A.Cornhill | DUAC2 O.Furrie | INVC2 E.Dermody | CROC1 H.Dalzell | |
H | 11:40 | 14 | W Nov 4X+ heat | Race: 2 | NOEC1 D.Wilson | RIVC1 A.Halder | WHOC1 C.Voogt | NOEC4 L.Verkerk | WTUC1 E.Bradley | NOEC3 H.Jolly | WNKC2 C.Dumas | INVC1 S.Stewart | ||
I | 11:45 | 15 | Mx PG 4X+ (1000m) heat | Race: 1 | DUAC2 T.Stiles | CROC1 S.Kitto | DUAC1 Z.Healey | WNKC1 A.Riley | ||||||
J | 11:50 | 16A | B U16 8+ final | Race: A | OTAC1 J.McLaughlan | NOEC1 J.Holland... | ||||||||
J | 16B | B U18 8+ final | Race: A | WHOC1 B.Eyles | ||||||||||
K | 11:55 | 17 | W Club 2X heat | Race: 1 | WTUC2 R.Tall | WHOC2 N.Pearce | WHOC1 C.Fry | NOEC1 G.Clarke | PCUC1 T.Prenol | OGUC1 M.Scott | OTAC1 A.Blakey | |||
L | 12:00 | 17 | W Club 2X heat | Race: 2 | AWRC1 K.Russell | WHOC4 P.McLeay | INVC1 A.Osborne | WHOC3 K.Cotter | WNKC1 J.Fox | NOEC2 B.Shea | ||||
M | 12:05 | 17 | W Club 2X heat | Race: 3 | DUAC3 N.Wilson | WTUC3 E.Reuss | DUAC1 L.Geddes | OGUC2 H.Duggan | WTUC1 F.O'Malley | DUAC2 S.Cook | ||||
N | 12:10 | 18 | W Open 1X final | Race: A | OGUC1 H.Sakakibara | AWRC1 E.Rikiti | OGUC2 P.Barnsdale | |||||||
O | 12:20 | 19 | M Nov 4X+ heat | Race: 1 | NOEC4 A.O'Sullivan | WNKC1 Q.Curtis | WHOC1 M.Nally | NOEC2 H.Ryan | INVC1 R.Soper | WTUC1 J.Clark | ||||
P | 12:30 | 19 | M Nov 4X+ heat | Race: 2 | NOEC3 F.Pankhurst | DUAC1 W.Healey | WHOC2 M.Tinnock | OTAC1 A.Kenny | NOEC1 O.Haig | |||||
Q | 12:35 | 20A | G U16 8+ final | Race: A | DUAC1 S.Scott | WHOC1 E.Cornhill | COLC1 A.Cunningham | INVC1 A.Rikiti | ||||||
R | 12:40 | 20B | G U18 8+ final | Race: A | NOEC2 E.Hurdle | DUAC2 A.Cook | NOEC1 I.Robertson | WTUC1 M.Bisley | COLC2 M.Nesbit | |||||
S | 12:45 | 21A | M Club 4X- final | Race: A | NOEC1 M.Anderson | INVC1 D.Milford | OGUC1 A.Wing | WTUC1 C.Johnson | OTAC1 J.Smith | WTUC2 L.Jones | ||||
T | 12:55 | 22A | W Nov 2X (1000m) heat | Race: 1 | WHOC2 L.Flett | NOEC1 K.Hawkins | CROC2 G.Moyle | WTUC1 N.Collin | INVC1 K.Kerr | DUAC2 A.Harrison | WHOC1 A.Chamberlain | INVC2 G.Brown | ||
U | 13:05 | 22A | W Nov 2X (1000m) heat | Race: 2 | NOEC2 D.Wilson | WHOC3 A.Cornhill | NOEC5 B.Anderson | WTUC2 I.Wallace | RIVC2 R.Shaw | RIVC1 A.Halder | NOEC3 L.Merriman | RIVC3 T.Ashley | ||
V | 13:15 | 22A | W Nov 2X (1000m) heat | Race: 3 | NOEC4 A.Cumming | WNKC2 R.Horan | OTAC1 E.Hofmans | WNKC1 I.Culshaw | WNKC4 M.Frazer | DUAC1 S.Morton | WHOC4 C.Baird | CROC1 H.Dalzell | ||
W | 13:25 | 3B | M PG 2X (1000m) final | Race: A | DUAC3 A.Ruffell | CROC1 N.Garden | ||||||||
W | 22B | W PG 2X (1000m) final | Race: A | WNKC3 S.Fenn | DUAC1 R.Kingan | |||||||||
X | 13:30 | 23 | W Club 1X heat | Race: 1 | CROC2 T.Clark | CROC1 J.Robinson | OGUC1 K.Wilden-... | OTAC1 A.Blakey | NOEC2 E.Wallace | WHOC2 R.Laphen | NOEC1 G.Clarke | |||
Y | 13:40 | 23 | W Club 1X heat | Race: 2 | AWRC3 M.Sutherland | WHOC3 C.Tweedie | AWRC2 K.Russell | WTUC1 E.Reuss | AWRC1 E.Rikiti | OGUC2 R.Homan | DUAC1 S.Cook | DUAC2 L.Geddes | ||
Z | 13:50 | 24A | B U16 4X+ heat | Race: 1 | NOEC1 J.Holland... | OTAC2 J.McLaughlan | NOEC2 J.Webber | WHOC1 B.Eyles | ||||||
A | 14:00 | 24A | B U16 4X+ heat | Race: 2 | DUAC2 F.Goodlass | DUAC1 W.Healey | WHOC3 S.Nimo | WTUC1 J.Heal | ||||||
B | 14:10 | 24B | B U18 4X+ heat | Race: 1 | OTAC3 B.Leydon | CROC1 J.Ryan | INVC1 Z.Mirfin | OTAC1 J.Kerr | NOEC3 T.Jones | |||||
C | 14:15 | 24B | B U18 4X+ heat | Race: 2 | WHOC2 J.Dunn | NOEC4 N.Sinnott | WTUC2 O.Sanderson | WHOC4 M.Thompson | ||||||
D | 14:20 | 25 | M Mst 2X (1000m) heat | Race: 1 | DUAC2 B.Kemp | OTAC1 C.Blakey | WNKC1 A.Humphreys | AWRC1 R.Ryan | RIVC1 J.Wilson | WTUC1 A.Jolly | DUAC1 Q.Annan | WHOC1 R.Jenkins | DUAC1 M.Barry | |
E | 14:30 | 26 | M Open 1X final | Race: A | WTUC2 J.Morrison | OGUC1 A.Potter | WTUC1 S.Barnsdale | WNKC1 S.Pearce | AWRC1 F.Dean | RIVC1 J.Seager | WTUC3 G.Barnsdale | DUAC1 S.Smith | ||
F | 14:40 | 27 | W Nov 8+ final | Race: A | NOEC1 A.Englebrecht | DUAC1 S.Morton | WTUC1 N.Collin | NOEC2 E.O'Meara | INVC1 A.Rikiti | COLC1 J.Gibbons | ||||
G | 14:50 | 39B | G U18 4+ heat | Race: 1 | COLC2 M.Nesbit | WHOC1 K.Cotter | NOEC2 J.Cook | WTUC1 M.Bisley | WHOC3 S.Nally | |||||
H | 15:00 | 39B | G U18 4+ heat | Race: 2 | NOEC3 I.Robertson | NOEC4 M.Butt | COLC3 S.Anderson | WTUC2 O.Woodham | WHOC2 C.Fry | |||||
I | 15:05 | 29 | W Mst 2X (1000m) heat | Race: 1 | PCUC3 J.Brosnahan | WNKC2 A.Grant | DUAC1 N.Wilson | WNKC4 A.Riley | PCUC2 T.Prenol | |||||
J | 15:10 | 29 | W Mst 2X (1000m) heat | Race: 2 | PCUC1 I.Coxhead | WNKC1 S.Gingell... | RIVC1 J.Dobson | DUAC2 V.Page | RIVC5 A.Hopcroft | |||||
K | 15:20 | 30 | M Club 1X heat | Race: 1 | OGUC1 I.Diwan | WHOC1 C.Turnbull | DUAC1 S.Smith | CROC1 M.Anderson | CROC2 J.Ryan | INVC1 D.Milford | ||||
L | 15:30 | 30 | M Club 1X heat | Race: 2 | OTAC1 B.Teviotdale | CROC3 B.Scott | AWRC1 F.Dean | OTAC2 D.Winton | WNKC1 S.Pearce | NOEC1 K.Maker | ||||
M | 15:40 | 31A | W Open 4X- final | Race: A | OGUC2 M.Scott | OGUC1 H.Duggan | DUAC1 M.Turfus | |||||||
M | 31B | W Club 4X- final | Race: A | OGUC3 C.McGregor | WHOC2 K.Cotter | DUAC2 A.Cook | NOEC1 G.Clarke | WHOC1 R.Laphen | ||||||
N | 15:50 | 32A | G U16 2X heat | Race: 1 | OTAC3 E.Audas | DUAC2 E.Calder | WNKC2 G.Porter | OTAC4 E.Hofmans | CROC2 S.Kitto | NOEC2 R.James | ||||
O | 16:00 | 32A | G U16 2X heat | Race: 2 | NOEC3 E.Whiley | CROC1 J.Robinson | WHOC6 K.Horler | WHOC5 Z.Wood | WHOC3 S.Jubb | WNKC1 M.Stiven | ||||
P | 16:10 | 32A | G U16 2X heat | Race: 3 | INVC1 E.Bennett | NOEC1 M.Gow | WHOC4 Z.Skipper | WNKC3 J.Fox | DUAC3 G.Ellis | WNKC4 E.Norman | ||||
Q | 16:20 | 32B | G U18 2X heat | Race: 1 | DUAC5 G.Smith | NOEC4 J.Cook | NOEC6 A.Hinch | WHOC2 A.Haveron | AWRC1 K.Russell | WHOC1 S.Nally | NOEC7 C.Maker | NOEC9 E.Montgomery | ||
R | 16:25 | 32B | G U18 2X heat | Race: 2 | OTAC1 G.Galliven | OTAC2 L.James | WTUC2 R.Tall | NOEC8 I.Robertson | NOEC5 K.Edwards | WTUC3 E.Reuss | ||||
S | 16:35 | 33A | M Club 8+ final | Race: A | OTAC1 J.Smith | NOEC1 M.Anderson | ||||||||
S | 33B | M Open 8+ final | Race: A | WTUC1 C.Johnson | ||||||||||
T | 16:45 | 34 | W Nov 4+ heat | Race: 1 | RIVC1 A.Halder | INVC1 K.Kerr | WTUC1 N.Collin | NOEC1 L.Verkerk | COLC2 E.Heffernan | WHOC2 A.Cornhill | ||||
U | 16:55 | 34 | W Nov 4+ heat | Race: 2 | COLC1 J.Gibbons | WHOC1 L.Flett | NOEC2 H.Jolly | NOEC3 A.Cumming | WTUC2 E.Bradley | INVC2 E.Dermody | ||||
Sunday, 4th December 2016 |
||||||||||||||
Alpha | Time | Event | Div | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | Lane 9 | Lane 10 | |
A | 08:00 | 2A | W Club 2- final | Race: A | OTAC1 G.Galliven | COLC2 C.Turner | DUAC1 E.Lattimore | WTUC1 S.Thompson | OGUC1 H.Duggan | NOEC2 B.Shea | NOEC1 G.Hay | COLC1 C.Quinlan... | WTUC2 M.Bisley | |
B | 08:05 | 24A | B U16 4X+ final | Race: A | DUAC1 W.Healey | WHOC1 B.Eyles | DUAC2 F.Goodlass | OTAC2 J.McLaughlan | WHOC3 S.Nimo | NOEC1 J.Holland... | WTUC1 J.Heal | NOEC2 J.Webber | ||
C | 08:10 | 24B | B U18 4X+ final | Race: A | WHOC2 J.Dunn | OTAC1 J.Kerr | WTUC2 O.Sanderson | OTAC3 B.Leydon | WHOC4 M.Thompson | INVC1 Z.Mirfin | NOEC4 N.Sinnott | NOEC3 T.Jones | CROC1 J.Ryan | |
D | 08:15 | 4 | M Mst 1X (1000m) final | Race: A | OTAC1 D.Winton | DUAC5 T.Stiles | NOEC1 K.Maker | DUAC2 Q.Annan | RIVC1 J.Wilson | DUAC6 J.Steele | DUAC3 W.Gloag | AWRC1 F.Dean | ||
E | 08:20 | 3A | M Nov 2X (1000m) final | Race: B | DUAC2 J.Alabaster | NOEC6 G.Procter | WNKC2 E.Carleton | WHOC3 G.Braithwaite | CROC1 J.Scott | WHOC1 M.Nally | WHOC4 S.Bennett | INVC2 G.Lawrence | NOEC5 A.O'Sullivan | |
F | 08:30 | 3A | M Nov 2X (1000m) final | Race: A | NOEC3 M.Duncan | OTAC1 A.Kenny | OTAC2 B.Hamlin | DUAC1 W.Healey | WTUC2 J.Clark | NOEC1 O.Haig | NOEC4 M.McCormick | NOEC2 P.Rowe | WNKC1 Q.Curtis | |
G | 08:40 | 8A | G U16 4X+ final | Race: B | OTAC2 E.Audas | WHOC3 S.Jubb | WHOC2 K.Horler | |||||||
H | 08:50 | 8A | G U16 4X+ final | Race: A | NOEC2 C.Chapman... | NOEC1 A.Cumming | WNKC1 I.Culshaw | DUAC2 G.Ellis | DUAC1 E.Calder | CROC1 J.Robinson | INVC1 D.King | WNKC2 J.Fox | ||
I | 08:55 | 8B | G U18 4X+ final | Race: A | WTUC1 F.O'Malley | NOEC4 J.Cook | DUAC3 A.Cook | INV*1 E.Bennett | OTAC1 G.Galliven | NOEC5 I.Robertson | WHOC1 S.Nally | NOEC3 E.Montgomery | ||
J | 09:05 | 7 | W Mst 1X (1000m) final | Race: A | AWRC1 E.Rikiti | PCUC3 R.Cameron | CROC1 N.Wilson | PCUC1 I.Coxhead | PCUC2 A.Howlett | CROC2 M.O'Connell | DUAC1 R.Kingan | PCUC4 T.Prenol | ||
K | 09:15 | 6A | B U16 2X final | Race: B | WHOC7 H.Wilson | NOEC3 J.Webber | WHOC8 G.Hall | DUAC1 D.MacGill... | DUAC3 F.Goodlass | NOEC5 T.Jones | DUAC2 R.Williamson | WHOC2 B.Eyles | ||
L | 09:20 | 6A | B U16 2X final | Race: A | WNKC1 S.Pearce | OTAC7 W.Edwards | NOEC1 J.Holland... | WHOC6 C.O'Connor | OTAC3 A.Byars | WTUC1 K.MacDonald | WTUC2 O.Bisley | OTAC4 N.Chamberlain | WHOC1 J.Haywood | |
M | 09:30 | 6B | B U18 2X final | Race: A | NOEC6 T.Lock | WHOC4 C.Turnbull | OTAC2 S.Winton | OTAC5 B.Leydon | OTAC8 B.Hamlin | NOEC7 J.Laney | OTAC1 J.Kerr | INVC1 X.Wright | ||
N | 09:35 | 14 | W Nov 4X+ final | Race: B | WNKC2 C.Dumas | WHOC2 A.Cornhill | RIVC1 A.Halder | INVC2 E.Dermody | WHOC1 C.Voogt | WNKC1 R.Horan | WTUC1 E.Bradley | OTAC1 E.Hofmans | ||
O | 09:40 | 14 | W Nov 4X+ final | Race: A | NOEC3 H.Jolly | INVC3 A.Rikiti | NOEC1 D.Wilson | DUAC1 S.Morton | NOEC4 L.Verkerk | DUAC2 O.Furrie | INVC1 S.Stewart | NOEC2 A.Cumming | ||
P | 09:45 | 15 | Mx PG 4X+ (1000m) final | Race: A | WNKC1 A.Riley | DUAC1 Z.Healey | DUAC2 T.Stiles | CROC1 S.Kitto | ||||||
Q | 09:55 | 35 | W Open 2X final | Race: A | OGUC3 H.Duggan | OGUC2 M.Scott | DUAC1 M.Turfus | OGUC1 H.Sakakibara | WTUC1 J.Dicker | |||||
R | 10:05 | 19 | M Nov 4X+ final | Race: A | NOEC2 H.Ryan | WHOC2 M.Tinnock | WHOC1 M.Nally | OTAC1 A.Kenny | WTUC1 J.Clark | DUAC1 W.Healey | NOEC4 A.O'Sullivan | NOEC1 O.Haig | ||
S | 10:15 | 13A | G U16 1X final | Race: B | CROC2 T.Clark | OTAC6 E.Audas | WNKC4 H.Humphreys | WNKC6 E.Smith | WHOC2 K.Horler | WNKC5 S.Garrick | WNKC3 M.Stiven | |||
T | 10:20 | 13A | G U16 1X final | Race: A | NOEC1 A.Hamilton | WNKC1 G.Porter | CROC1 J.Robinson | WNKC2 P.McKay | DUAC1 E.Calder | INVC1 E.Bennett | WHOC3 S.Jubb | AWRC1 K.Russell | ||
U | 10:30 | 13B | G U18 1X final | Race: B | OTAC5 B.Rance | OTAC3 A.Blakey | OTAC4 L.James | AWRC2 M.Sutherland | NOEC3 L.Anderson | NOEC7 A.Hinch | NOEC4 E.Montgomery | |||
V | 10:35 | 13B | G U18 1X final | Race: A | INVC2 A.Osborne | WTUC1 E.Reuss | DUAC2 M.Turfus | OTAC1 H.Budd | NOEC6 J.Cook | NOEC5 G.Hunter | OTAC2 G.Galliven | WHOC1 C.Tweedie | ||
W | 10:40 | 10 | M Club 2X final | Race: B | NOEC2 N.Sinnott | OTAC1 J.Kerr | OTAC6 W.Burdon | NOEC1 M.Anderson | WHOC1 J.Dunn | OGUC1 H.George | WHOC2 L.Neylon | OTAC2 L.Vaughan | ||
36B | W Mst 4± (1000m) final | Race: A | PCUC1 I.Coxhead | CRO*1 M.O'Connell | WNKC1 A.Inkster | |||||||||
X | 10:45 | 10 | M Club 2X final | Race: A | OTAC5 B.Timmings | INVC2 J.Findlay | INVC1 D.Milford | DUAC1 S.Smith | WTUC1 J.Morrison | WTUC2 C.Johnson | OTAC4 M.Gomez | OTAC3 B.Dowling | ||
Z | 10:55 | 1A | B U16 1X final | Race: B | NOEC2 H.Wilson | WHOC3 S.Nimo | DUAC1 D.MacGill... | NOEC5 T.Jones | WHOC4 J.Haywood | DUAC2 F.Geddes | NOEC1 S.Moore | WTUC2 K.MacDonald | WHOC6 S.McStay | |
A | 11:00 | 1A | B U16 1X final | Race: A | OTAC1 A.Lee | DUAC3 F.Goodlass | NOEC3 T.Ryan | WHOC1 M.Thompson | WTUC1 S.Billoud | WNKC1 S.Pearce | INVC1 L.Thwaites | WHOC2 C.O'Connor | OTAC5 B.Dowling | |
B | 11:05 | 1B | B U18 1X final | Race: B | INVC2 S.Day | WTUC3 H.Wallace | CROC3 M.Anderson | RIVC1 J.Seager | OTAC3 S.Winton | CROC1 B.Scott | NOEC6 J.Parcell | NOEC4 M.Anderson | ||
C | 11:10 | 1B | B U18 1X final | Race: A | OTAC2 J.Kerr | OTAC4 L.Vaughan | WHOC7 C.Turnbull | INVC3 X.Wright | OTAC6 B.Leydon | INVC4 Z.Mirfin | NOEC7 J.Laney | CROC2 J.Ryan | ||
D | 11:15 | 17 | W Club 2X final | Race: B | WNKC1 J.Fox | WTUC1 F.O'Malley | WHOC2 N.Pearce | INVC1 A.Osborne | WHOC1 C.Fry | DUAC2 S.Cook | AWRC1 K.Russell | WTUC2 R.Tall | WTUC3 E.Reuss | |
E | 11:20 | 17 | W Club 2X final | Race: A | WHOC4 P.McLeay | PCUC1 T.Prenol | DUAC1 L.Geddes | NOEC2 B.Shea | OGUC1 M.Scott | OGUC2 H.Duggan | WHOC3 K.Cotter | DUAC3 N.Wilson | NOEC1 G.Clarke | |
F | 11:25 | 37A | M Club 4+ final | Race: A | OGUC1 A.Wing | WTUC2 W.van der... | OTAC1 W.Brinsley | WTUC1 L.Jones | NOEC1 T.Jones | |||||
F | 37B | M Open 4- final | Race: A | INVC1 D.Milford | NOEC2 M.Anderson | |||||||||
G | 11:35 | 22A | W Nov 2X (1000m) final | Race: B | NOEC4 S.Sinclair | WHOC2 L.Flett | WNKC4 M.Frazer | NOEC3 L.Merriman | WNKC2 R.Horan | WTUC1 N.Collin | WHOC3 A.Cornhill | INVC1 K.Kerr | OTAC1 E.Hofmans | |
H | 11:45 | 22A | W Nov 2X (1000m) final | Race: A | WNKC1 I.Culshaw | NOEC5 B.Grounds | NOEC1 K.Hawkins | WHOC4 C.Baird | DUAC2 A.Harrison | RIVC1 A.Halder | DUAC1 S.Morton | WHOC1 A.Chamberlain | RIVC3 T.Ashley | |
I | 11:55 | 38 | M Nov 4+ final | Race: A | INVC1 R.Soper | NOEC1 I.Katia | OTAC1 A.Kenny | NOEC3 H.Ryan | WHOC1 M.Tinnock | WHOC2 S.Bennett | NOEC2 B.Mills | WTUC1 J.Clark | ||
J | 12:00 | 23 | W Club 1X final | Race: B | - - CANCELLED - - | |||||||||
K | 12:10 | 23 | W Club 1X final | Race: A | NOEC2 E.Wallace | DUAC1 S.Cook | WHOC2 R.Laphen | OGUC2 R.Homan | OGUC1 K.Wilden-... | DUAC2 L.Geddes | CROC1 J.Robinson | AWRC1 E.Rikiti | WTUC1 E.Reuss | |
L | 12:15 | 25 | M Mst 2X (1000m) final | Race: A | WHOC1 R.Jenkins | DUAC1 M.Barry | DUAC1 Q.Annan | WTUC1 A.Jolly | RIVC1 J.Wilson | OTAC1 C.Blakey | ||||
M | 12:25 | 39A | G U16 4+ final | Race: A | INVC2 S.Stewart | WHOC5 K.Horler | NOEC1 L.Verkerk | INVC1 A.Rikiti | WHOC4 S.Jubb | COLC1 A.Cunningham | ||||
N | 12:35 | 39B | G U18 4+ final | Race: A | WTUC1 M.Bisley | WHOC2 C.Fry | COLC2 M.Nesbit | WTUC2 O.Woodham | WHOC3 S.Nally | NOEC4 M.Butt | NOEC2 J.Cook | COLC3 S.Anderson | NOEC3 I.Robertson | |
O | 12:40 | 30 | M Club 1X final | Race: B | - - CANCELLED - - | |||||||||
P | 12:45 | 30 | M Club 1X final | Race: A | CROC1 M.Anderson | AWRC1 F.Dean | WHOC1 C.Turnbull | WNKC1 S.Pearce | DUAC1 S.Smith | NOEC1 K.Maker | OGUC1 I.Diwan | OTAC1 B.Teviotdale | CROC3 B.Scott | CROC2 J.Ryan |
Q | 12:50 | 29 | W Mst 2X (1000m) final | Race: A | RIVC1 J.Dobson | PCUC2 T.Prenol | PCUC1 I.Coxhead | DUAC1 N.Wilson | RIVC5 A.Hopcroft | PCUC3 J.Brosnahan | WNKC1 A.Inkster | |||
R | 12:55 | 40A | B U16 4+ final | Race: A | WHOC1 B.Eyles | WHOC3 S.Nimo | OTAC1 J.McLaughlan | WTUC1 S.Billoud | NOEC3 E.George | |||||
S | 13:05 | 40B | B U18 4+ final | Race: A | WHOC2 J.Dunn | WHOC4 H.Milne | NOEC2 M.Anderson | WTUC2 O.Sanderson | INVC1 Z.Mirfin | NOEC1 S.Moore | SLDB5 S.Nimo | |||
T | 13:10 | 32A | G U16 2X final | Race: B | CROC2 S.Kitto | OTAC3 E.Audas | DUAC3 G.Ellis | OTAC4 E.Hofmans | CROC1 J.Robinson | WHOC4 Z.Skipper | ||||
U | 13:15 | 32A | G U16 2X final | Race: A | NOEC2 R.James | NOEC1 M.Gow | WNKC1 M.Stiven | INVC1 E.Bennett | DUAC2 E.Calder | NOEC3 E.Hurdle | WNKC2 G.Porter | WNKC3 J.Fox | WHOC3 S.Jubb | |
V | 13:25 | 32B | G U18 2X final | Race: B | WHOC2 A.Haveron | NOEC9 E.Montgomery | WTUC2 R.Tall | AWRC1 K.Russell | NOEC6 A.Hinch | |||||
W | 13:30 | 32B | G U18 2X final | Race: A | NOEC8 I.Robertson | DUAC5 G.Smith | WTUC3 E.Reuss | NOEC7 C.Maker | OTAC1 G.Galliven | NOEC4 J.Cook | OTAC2 L.James | WHOC1 S.Nally | ||
X | 13:40 | 41A | W Club 4+ final | Race: A | OGUC1 R.Homan | WTUC1 E.O'Connor | NOEC1 G.Clarke | |||||||
X | 41B | W Open 4- final | Race: A | OGUC3 H.Duggan | OGUC2 M.Scott | OGUC1 | ||||||||
Y | 13:50 | 34 | W Nov 4+ final | Race: B | WTUC2 E.Bradley | WHOC2 A.Cornhill | WHOC1 L.Flett | RIVC1 A.Halder | ||||||
Z | 14:00 | 34 | W Nov 4+ final | Race: A | NOEC2 H.Jolly | NOEC1 L.Verkerk | INVC2 E.Dermody | WTUC1 N.Collin | COLC1 J.Gibbons | INVC1 K.Kerr | NOEC3 A.Cumming | COLC2 E.Heffernan | ||
A | 14:10 | 43 | M Open 2X final | Race: A | OTAC3 J.Kerr | OTAC1 B.Leydon | OTAC4 S.Winton | WTUC1 G.Barnsdale | OTAC2 W.Edwards | WTUC2 J.Morrison | WTUC3 C.Johnson | OGUC1 I.Diwan | WTUC4 T.Bellamy |