Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
WHOC
club
Southland
so
|
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
RIVC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
RIVC
club
Southland
so
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
RIVC
club
Southland
so
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
RIVC
club
Southland
so
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
RIVC
club
Southland
so
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
PCUC
club
Otago
ot
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
PCUC
club
Otago
ot
|
||||
RIVC
club
Southland
so
|
||||
PCUC
club
Otago
ot
|
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Penny Farrell
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
CROC
club
Otago
ot
|
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: David Ayres & Aj Humphreys
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Danny Young
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Penny Farrell
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Danny Young
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: David Ayres & Aj Humphreys
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Danny Young
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
CROC
club
Otago
ot
|
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Rebecca Walker (stroke), Monique Groenendal, Emily Whiley, Melissa Bonilla Casanas + Anika Fraser (cox)
Coached by: Craig Deblecourt
|
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
INVC
club
Southland
so
|
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: Rob Bruce
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Russell Everett
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
|
|||
CROC
club
Otago
ot
|
WHOC
club
Southland
so
|
Brendan Eyles (stroke), James Billows, Liam Neylon, Jack Harvey, Harry Wilson, Callum O'Connor, Kapila Tohiariki, Mitch Thompson + Abby MacPherson (cox)
Coached by: Evan France & Dougall MacDonald
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Thomas Benny (stroke), Bailey Dowling, Cameron Moran, Nic Chamberlain, Will Turner, Barend Jenkins, Matthew Garry, Oscar Cochrane + Michael Beattie (cox)
Coached by: Jamie McKenzie
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
PCUC
club
Otago
ot
|
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
CRO*
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
|
|||
INVC
club
Southland
so
|
WHOC
club
Southland
so
|
Maddie Green (stroke), Rachel Froude, Kate MacPherson, Katelyn Froude, Helene O'Neill, Maiah Hegarty, Ciccone Tweedie, Reeney Souness + Abby MacPherson (cox)
Coached by: Toby Pascoe
|
|||
COLC
club
Otago
ot
|
Kate Campbell (stroke), Sasha Holland, Ryelee Breen, Simone Reid, Kendra Crawford, Callie Turner, Sara Griffin, Heidi Wright + Margot Darling (cox)
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Ella Creagh (stroke), Aisha Born, Keryn Tubbs, Shayla Alexander, Iona Morton, Genna Smith, Grace Ellis, Shaye Scott + Skye Morton (cox)
Coached by: Simon Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Emily Lattimore (stroke), Tess Allan, Cameron Murphy, Harriet Dennison, Sophie Gibson, Nina Champion, Lucy McCrostie, Jessica Dicker + Amelia Hamilton (cox)
|
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
RIVC
club
Southland
so
|
||||
AWRC
club
Southland
so
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
RIVC
club
Southland
so
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
AWRC
club
Southland
so
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
RIVC
club
Southland
so
|
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
AWRC
club
Southland
so
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
AWRC
club
Southland
so
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Danny Young
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Evan France
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: Rob Bruce
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Evan France
|
|||
COLC
club
Otago
ot
|
|
|||
COLC
club
Otago
ot
|
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WTUC
club
Southland
so
|
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Evan France
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Danny Young
|
|||
COLC
club
Otago
ot
|
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: David Ayres & A J Humphreys
|
|||
COLC
club
Otago
ot
|
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Evan France
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: Rob Bruce
|
|||
COLC
club
Otago
ot
|
|
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
RIVC
club
Southland
so
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
|
|||
INVC
club
Southland
so
|
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
RIVC
club
Southland
so
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
|
|||
INVC
club
Southland
so
|
|
OTAC
club
Otago
ot
|
Ben Macdonald (stroke), Jack McLaughlan, Max Gomez, Benjamin Timmings, Will Burdon, Ben Teviotdale, Alexander Byars, Thomas Benny + Nathan Wylie (cox)
Coached by: Jamie McKenzie
|
INVC
club
Southland
so
|
Hannah Lilley (stroke), Moira MacDonald, Benjamin Cotter, Max Dawson, Hamish Thwaites, Sam Hurley, Ariana Mirfin, Anita Osborne + Jessica Hale (cox)
Boat variation: Open 8+
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Connor Kennedy (stroke), Harrison Long, Conor Horn, Ben Hull, Thomas Jarvis, Louie Tatom-Cross, Lawrence Chan, Merlin Clarke + Bianca Gibson (cox)
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
PCUC
club
Otago
ot
|
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Russell Mills
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Dougall MacDonald
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Evan France
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
|
DUAC
club
Otago
ot
|
Ella Creagh (stroke), Aisha Born, Emma Borland, Emily Downey, Iona Morton, Erin Calder, Grace Ellis, Shaye Scott + Jake Galletly (cox)
Coached by: Simon Smith
|
|||
COLC
club
Otago
ot
|
Sophie Anderson (stroke), Abby Anderson, Milly Nesbit, Callie Turner, Olivia Miller, Charlotte Smith, Michaela Sutherland, Millie Wright + Georgia Ramsay (cox)
|
COLC
club
Otago
ot
|
Kate Campbell (stroke), Sasha Holland, Ryelee Breen, Simone Reid, Ella Smillie, Kendra Crawford, Sara Griffin, Heidi Wright + Margot Darling (cox)
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Emily Lattimore (stroke), Tess Allan, Cameron Murphy, Harriet Dennison, Meg Jolly, Lucy McCrostie, Isabella Norton, Jessica Dicker + Amelia Hamilton (cox)
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Jorga Robertson (stroke), Rebecca Reid, Georgia Thomas, Molly Stevens, Shayla Wood, Ella Wylie, Jessica McDowall, Laura McDonald + Abby MacPherson (cox)
Coached by: Danny Young
|
INVC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Toby Pascoe
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
RIVC
club
Southland
so
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
AWRC
club
Southland
so
|
||||
AWRC
club
Southland
so
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
PCUC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
INVC
club
Southland
so
|
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Rachael Turnbull
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Russell Mills
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: Rob Bruce
|
INVC
club
Southland
so
|
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Rachael Turnbull
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Russell Mills
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: Rob Bruce
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
|
|||
INVC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
|
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
|
|||
CROC
club
Otago
ot
|
|
|||
INVC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
RIVC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
DUAC
club
Otago
ot
|
Kaea Anderson (stroke), Jas McIntosh, Emma Borland, Sophie Williamson, Shayla Alexander, Andre Schaap, Grace Ellis, Shaye Scott + Sophie Smith (cox)
Coached by: Simon Smith
|
|||
COLC
club
Otago
ot
|
Milly Nesbit (stroke), Abby Anderson, Olivia McRae, Michaela Sutherland, Amber Cunningham, Abby Griffin, Ellen Foley, Millie Wright + Margot Darling (cox)
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Sophia Spargo (stroke), Summer Jubb, Brooke Hayes, Kayla Horler, Emily Bennett, Emma Cornhill, Zoe Wood, Hayley Verbeet + Brendan Eyles (cox)
Coached by: Evan France
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Ella Fry (stroke), Ella Hughes, Brooke Rodger, Georgia Thomas, Laura McDonald, Emma MacDonald, Jessica McDowall, Priscilla Tan + Jorga Robertson (cox)
Coached by: Danny Young
|
PCUC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
PCUC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
PCUC
club
Otago
ot
|
||||
RIVC
club
Southland
so
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
PCUC
club
Otago
ot
|
||||
PCUC
club
Otago
ot
|
||||
PCUC
club
Otago
ot
|
||||
RIVC
club
Southland
so
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
OGUC
club
Otago
ot
|
Coached by: Matt Smaill
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Toby Pascoe
|
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Toby Pascoe
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: Rob Bruce
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
RIVC
club
Southland
so
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
AWRC
club
Southland
so
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
AWRC
club
Southland
so
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
COLC
club
Otago
ot
|
INVC
club
Southland
so
|
Benjamin Cotter (stroke), Max Dawson, Merle Pons, Moira MacDonald, Charlotte Whitaker, Sam Hurley, Zach Mirfin, Jakob Carson + Casey Thwaites (cox)
Boat variation: Open 8+
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Woody Kirkwood (stroke), Bradley Leydon, Alexander Timmings, Lochie Bain, Mitchell Parks, Robert Sangster, Josh Smith, William Palmer + Michael Beattie (cox)
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
Dylan Milford (stroke), Cameron Perkins, Hamish Thwaites, Anita Osborne, Hannah Lilley, Ariana Mirfin, Xavier Wright, Lachlan Thwaites + Jessica Hale (cox)
Boat variation: Open 8+
|
PCUC
club
Otago
ot
|
Coached by: Ray Sinclair
|
WTUC
club
Southland
so
|
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Dave Hanan
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Royce Wilson
|
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Toby Pascoe
|
COLC
club
Otago
ot
|
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Danny Young
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Rachel James (stroke), Monique Groenendal, Melissa Bonilla Casanas, Emily Whiley + Anika Fraser (cox)
Coached by: Craig Deblecourt
|
INVC
club
Southland
so
|
|
|||
CROC
club
Otago
ot
|
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
WTUC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
INVC
club
Southland
so
|
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Toby Pascoe
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
|
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Toby Pascoe
|
|||
OGUC
club
Otago
ot
|
Coached by: Matt Smaill
|
WTUC
club
Southland
so
|
|
|||
COLC
club
Otago
ot
|
|
|||
COLC
club
Otago
ot
|
|
|||
COLC
club
Otago
ot
|
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: Danny Young
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
WHO*
club
Southland
so
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
INVC
club
Southland
so
|