RRGS
school
Canterbury
ca
|
|||||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Lauren Farnden
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Lauren Farnden
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
||||
ASHB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Steve Beveridge
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Andrew Jolly & Shane Muir
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Caitlin Buist
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Emma Weith & Dan Kelly
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
|
||||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Fiona McKay & Hannah Coakley
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Sarah Bruce
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
ASHB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Steve Beveridge
|
|||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Fiona McKay & Hannah Coakley
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Sarah Bruce
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: James Stokes
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
|
|||
CROC
club
Otago
ot
|
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Emma Weith & Dan Kelly
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Andrew Jolly & Shane Muir
|
|||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Fiona McKay & Hannah Coakley
|
|||
COLC
club
Otago
ot
|
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Caitlin Buist
|
|||
COLC
club
Otago
ot
|
|
|||
BURN
school
Canterbury
ca
|
Izzy Hurley (stroke), Francesca Thurlow-White, Breana Riordan, India Birnie + Valerie Kornienko (cox)
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
|
|||
CROC
club
Otago
ot
|
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
|