- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 1st
- Division 2: placed 5th
- Division 2: placed 7th
SHAK
school
Auckland
au
- Division 1: placed 6th
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 1st
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 6th
- Division 3: placed 2nd
- Division 3: placed 3rd
- Division 1: placed 6th
- Division 2: placed 6th
SHAK
school
Auckland
au
Tom Newton (stroke), Daniel McGill, Finn Lawson, Hunter Zwanns, Henry Bell, Sean Paget, James Fitz-Gerald, Regan Martin-Gawn + Massimo Nicholas (cox)
- Division 1: placed 2nd
SHAK
school
Auckland
au
Jerome Corbett (stroke), Finbar MacLeod, Jack Fordham, Josh Purdon, Julius Tappert, Oliver Worseley, Anton Ilich, Liam McKanny + Joe MacGillivray (cox)
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: placed 7th
- Division 2: placed 4th
SHAK
school
Auckland
au
Joseph Watson (stroke), Liam Durkin, Oliver Tattersall, Fergus Meldrum, Mitchell Stone, Damon Abraham, Kane Sowry, Nicholas Harris + Ben Tyson (cox)
- Division 1: placed 1st
SHAK
school
Auckland
au
Richard Irwin (stroke), Johnathan Edwards, Luke Simonsen, Joseph Faitasi, Davian Beckham, Henry Lynch, Nick Brokenshire, Chris Brokenshire + Ryan Olsen (cox)
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 4th
SHAK
school
Auckland
au
Chris Brokenshire (stroke), Nick Brokenshire, Luke Simonsen, Henry Lynch, Nicholas Hancock, Conor Nelson, Sasha Rowell, Henry Hyslop + Ryan Olsen (cox)
- Division 1: placed 2nd
SHAK
school
Auckland
au
Richard Irwin (stroke), Johnathan Edwards, Mitchell Stone, Joseph Faitasi, Damon Abraham, Davian Beckham, Zoran Sulenta, Thomas Denham + Massimo Nicholas (cox)
- Division 2: placed 2nd
SHAK
school
Auckland
au
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: result (DNS)
- Division 3: placed 7th
- Division 3: placed 6th
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 2nd
SHAK
school
Auckland
au
Hamish Blackhall (stroke), Freddie Thomlinson, Sasha Rowell, Ollie McMillan + Massimo Nicholas (cox)
- Division 2: result (DNS)
SHAK
school
Auckland
au
Tom Newton (stroke), Daniel McGill, Finn Lawson, Sebastian Serrano-Valladares, Henry Bell, Sean Paget, Ben Faitasi, William Swan + Ben Tyson (cox)
- Division 1: placed 2nd
SHAK
school
Auckland
au
Jerome Corbett (stroke), Finbar MacLeod, James Fitz-Gerald, Jack Fordham, Tim Edwards, Tim Everitt, Hunter Zwanns, Regan Martin-Gawn + Ryan Olsen (cox)
- Division 2: placed 4th
SHAK
school
Auckland
au
Harrison Fookes (stroke), Oliver Tattersall, Fergus Meldrum, Damon Abraham, Davian Beckham, Kane Sowry, Liam Durkin, Richard Irwin + Ben Tyson (cox)
- Division 1: placed 5th
SHAK
school
Auckland
au
Joseph Watson (stroke), Johnathan Edwards, Ricardo Garelja, Joseph Faitasi, Mitchell Stone, Hugo Thomlinson, Luke Simonsen, Nicholas Hancock + Ryan Olsen (cox)
- Division 1: result (DNS)