- Division 1: placed 8th
- Division 2: placed 7th
- Division 3: placed 6th
MERC
club
Auckland
au
Amelia Bennett (stroke), Rebecca Goulstone, Erana Taylor, Tessa Butters, Georgia Nunes, Eleanor Cato, Hannah Markham, Katie Newman + Madison Walters (cox)
Coached by: Neil Pollock
- Division 2: placed 5th
- Division 1: placed 2nd
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett
- Division 1: placed 6th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett
- Division 1: placed 2nd
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock
- Division 1: placed 2nd
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock
- Division 2: placed 3rd
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock
- Division 3: placed 5th
- Division 1: placed 7th
- Division 2: placed 7th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Ruiterman
- Division 1: placed 4th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Ruiterman
- Division 2: placed 7th
MERC
club
Auckland
au
Dylan Davis (stroke), Jimmy Cleaver, Taylor Herangi, Alex McRobbie, Regan Bernasconi, Tonga Liuaki, Zack Harris, Tu'a Fakava + Connor Hull (cox)
Coached by: Jim Matchett
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 8th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock
- Division 2: placed 2nd
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett
- Division 1: result (NRR)
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett
- Division 2: placed 5th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock
- Division 1: placed 4th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock
- Division 2: placed 7th
MERC
club
Auckland
au
Michael Kerr (stroke), Tyrin Poutai, Matthew Shirley, Liam Douglas, Alex Nota, Tonga Liuaki, Cain Young, Zack Harris + Sarah Nota (cox)
Coached by: Mike Ruiterman
- Division 2: placed 1st
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett
- Division 1: placed 4th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Ruiterman
- Division 1: placed 3rd
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Ruiterman
- Division 2: placed 3rd
MERC
club
Auckland
au
John Lidgett (stroke), Jimmy Cleaver, Dylan Davis, Alex McRobbie, Regan Bernasconi, Tu'a Fakava, Ben Kelway, Jack Wicks + Regan Hull (cox)
Coached by: Jim Matchett
- Division 1: placed 3rd
MERC
club
Auckland
au
Samantha Fausett (stroke), Natasha Scott, Hannah Wise, Erana Taylor, Georgia Skelton, Micaela Turner, Amelia Bennett, Rebecca Goulstone + Alex Fausett (cox)
Coached by: Neil Pollock
- Division 1: placed 4th