Sunday, 27th November 2011 |
||||||||||||
Alpha | Time | Event | Division | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | 08:00 | 1 | B U17 4X+ division | Race: 1 | NSHC11 R.Davenport | TGSC1 F.Gilmour | MERC1 M.Forster | KICC1 S.Crompton | WTMC1 T.Hallwright | WESC21 S.English | ||
B | 08:05 | 1 | B U17 4X+ division | Race: 2 | SGEC21 A.Li | SGEC31 R.Thomas | WESC31 G.Dauphin | KICC2 L.Paterson | WESC22 M.McIntyre | WESC23 G.Pallas | ||
C | 08:10 | 2 | G U16 4+ division | Race: 1 | NSHC21 T.Abel | COMC1 K.Ward | SGEC11 L.Wolfsbauer | WESC11 J.James | MERC1 D.Brown | SGEC31 E.Parkes | ||
D | 08:15 | 2 | G U16 4+ division | Race: 2 | NSHC22 M.Maddren | COMC2 B.Simpson | MERC2 M.Rowe | NSHC23 A.Clifford | ||||
E | 08:20 | 3 | W Club 1X division | Race: 1 | NSHC3 K.Connolly | WESC1 J.Ellis | SGEC11 M.Hughes | KICC1 L.Poole | MERC1 N.Mitchell | COMC1 E.Smith | ||
F | 08:25 | 3 | W Club 1X division | Race: 2 | NSHC21 M.Adams | NSHC1 S.Aschebrock | SGEC21 | MERC2 A.Caskie | NSHC2 E.Twiname | SGEC32 E.Millett | ||
G | 08:30 | 3 | W Club 1X division | Race: 3 | WESC2 R.Peckham | COMC2 K.Munroe | MERC3 L.Coyle | SGEC33 S.Green | MERC4 B.Francis | SGEC34 B.Baker | ||
H | 08:35 | 4 | W Open 2X division | Race: 1 | NSHC1 S.Ryan | NSHC2 J.Douglas | WESC1 | |||||
I | 08:40 | 5 | M Open 1X division | Race: 1 | KICC1 J.Sherratt | NSHC1 J.Stanley | SGEC41 K.Butler | KICC2 R.Glengarry | KICC3 T.Caulton | |||
J | 08:45 | 6 | M Club 4X- division | Race: 1 | NSHC1 C.Rolls | COMC1 T.Jenkins | WTMC1 S.Wojcik | |||||
K | 08:50 | 7 | B U15 4X+ division | Race: 1 | TGSC1 J.Lee | NSHC11 S.Cooper | MERC1 J.Potton | WTMC1 J.Beishaar | COMC1 L.Shanks | KICC1 M.Ganley | WESC21 M.Widdison | |
L | 08:55 | 7 | B U15 4X+ division | Race: 2 | NSHC12 M.Kirtley | WESC31 J.Palmer | SGEC31 J.Barnett | KICC2 D.Easten | SGEC21 M.Eke | TGSC2 S.Wigram | ||
M | 09:00 | 7 | B U15 4X+ division | Race: 3 | WESC32 J.Winter | COMC2 S.Jenkin | MERC2 C.Nepia | KICC3 B.Mules | KICC4 T.Hillary | |||
N | 09:05 | 8 | G U17 4+ division | Race: 1 | NSHC1 E.Twiname | MERC1 T.Stevens | WESC11 N.Turnbull | NSHC21 C.Chandler | SGEC31 S.Green | NSHC22 M.Dobier | NSHC23 T.Abel | |
O | 09:10 | 9 | M U19 4X+ division | Race: 1 | NSHC11 M.Davenport | KICC1 B.Spence | WTMC1 J.Sutton | TGSC1 M.Parussini | ||||
P | 09:15 | 9 | M U19 4X+ division | Race: 2 | WESC21 B.Widdison | SGEC21 A.Li | AKLC41 S.Aitchison | WESC22 S.English | ||||
Q | 09:20 | 10 | M Nov 2X division | Race: 1 | TGSC1 A.Zaloum | COMC1 B.Fitzger... | NSHC1 C.Coppersmith | NSHC11 A.Watt | TGSC3 | |||
R | 09:25 | 10 | M Nov 2X division | Race: 2 | WESC21 S.Hole | SGEC21 F.Vea Te ... | SGEC31 I.Mallinson | TGSC2 M.Kingdom | SGEC32 W.Monahan | |||
S | 09:35 | 12 | M Open 2- division | Race: 1 | NSHC1 G.Grieve | |||||||
T | 09:40 | 13 | W Open 1X division | Race: 1 | WESC1 S.Baker-Burns | NSHC1 L.Stanley | COMC1 E.Smith | MERC1 N.Mitchell | SGEC11 M.Hughes | |||
U | 09:45 | 14 | M Mst 4X- division | Race: 1 | NSHC1 T.Williams | |||||||
V | 09:50 | 15 | W Nov 8+ division | Race: 1 | WTMC1 L.MacCallum | COMC1 A.Topp | WESC1 A.Parry | SGEC11 A.Swain | NSHC21 H.Ellett | WESC2 G.Taine | ||
W | 09:55 | 16 | W Club 2X division | Race: 1 | SGEC11 L.Wolfsbauer | NSHC2 A.Brierly | NSHC1 J.Douglas | WTMC1 B.Hawthorne | WESC1 R.Peckham | SGEC12 B.Phillips | SGEC32 B.Baker | |
X | 10:00 | 17 | W U19 2X division | Race: 1 | MERC1 A.Caskie | WESC11 M.Dowd | NSHC1 C.Davis | KICC1 E.McGarry | SGEC11 Z.Hortop | NSHC2 M.Niemandt | ||
Y | 10:05 | 17 | W U19 2X division | Race: 2 | SGEC21 A.Wacokecoke | NSHC21 J.Gunderson | KICC2 J.Rewha-Lobo | MERC2 C.Chapman | NSHC22 S.Ballantyne | |||
Z | 10:10 | 17 | W U19 2X division | Race: 3 | NSHC24 M.Adams | KICC3 A.Kempster | NSHC3 S.Aschebrock | NSHC23 L.Jones | MERC3 B.Wallace | |||
A | 10:15 | 18 | G U15 4X+ division | Race: 1 | COMC1 M.Doull | TGSC1 H.Patterson | MERC1 B.Waller | SGEC21 M.Valgare | WESC31 V.Peri | SGEC31 S.Crummey | SGEC22 E.Tito | |
B | 10:20 | 19 | M Club 8+ division | Race: 1 | NSHC11 S.Houston | AKLC11 C.Poole | NSHC12 O.Howard | AKLC41 R.Accorsi | MERC1 T.Wijdeven | |||
C | 10:25 | 20 | M Nov 8+ division | Race: 1 | WESC1 T.Chapman... | MERC1 J.Potton | TGSC1 A.Zaloum | NSHC11 P.Taylor | ||||
D | 10:30 | 20 | M Nov 8+ division | Race: 2 | AKLC11 L.Durkin | SGEC11 C.Mercer | WESC31 C.Pracey | NSHC12 R.MacGregor | ||||
E | 10:35 | 21 | M Open 4X- division | Race: 1 | COMC1 T.Jenkins | NSHC1 G.Grieve | ||||||
F | 10:45 | 23 | B U16 4X+ division | Race: 1 | COMC1 A.Brak | NSHC11 E.Nuttall | WTMC1 T.Short | TGSC1 J.Lee | KICC1 J.Cockram | SGEC11 S.Attard | WESC21 G.Pallas | |
G | 10:50 | 23 | B U16 4X+ division | Race: 2 | WESC31 S.Ginnen | SGEC31 S.Bouchier | KICC2 J.Blackbourn | NSHC12 D.Burfoot | COMC2 L.Shanks | TGSC2 S.Hume | ||
H | 10:55 | 23 | B U16 4X+ division | Race: 3 | WTMC2 J.Beishaar | WESC22 G.Malgas | WESC32 A.Callander | SGEC32 J.Barnett | COMC3 I.Laing | |||
I | 11:00 | 24 | W U19 4X+ division | Race: 1 | TGSC1 A.Walker | XLAN1 K.Dorotich | SGEC11 Z.Hortop | SGEC21 A.Wacokecoke | ||||
J | 11:05 | 25 | W Club 8+ division | Race: 1 | NSHC1 R.Parsons | KICC1 J.Rewha-Lobo | WESC11 M.Matene | NSHC21 C.Chandler | NSHC22 T.Abel | |||
K | 11:10 | 26 | M U19 2X division | Race: 1 | TGSC1 M.Burney | NSHC1 E.Reeves | KICC1 B.Spence | MERC1 C.Dale | WTMC1 T.Hallwright | SGEC21 A.Li | ||
L | 11:15 | 26 | M U19 2X division | Race: 2 | NSHC2 | WESC21 B.Widdison | MERC2 Z.Wijdeven | SGEC22 P.Thomas | COMC2 I.Hughes | WTMC2 S.Wojcik | SGEC31 R.Thomas | |
M | 11:20 | 26 | M U19 2X division | Race: 3 | MERC3 R.Lewis | COMC3 A.Jenkin | NSHC3 C.Coppersmith | MERC4 C.Nepia | MERC5 N.Bennenbroek | TGSC2 | ||
N | 11:25 | 27 | G U16 4X+ division | Race: 1 | COMC1 K.Krauts | MERC1 L.Te Huia... | TGSC1 E.O'Brien | SGEC11 L.Wolfsbauer | SGEC21 A.Corkery | |||
O | 11:30 | 27 | G U16 4X+ division | Race: 2 | SGEC31 E.Millett | MERC2 M.Rowe | SGEC32 L.Hay | COMC3 E.Caldwell | ||||
P | 11:35 | 28 | M Club 2X division | Race: 1 | KICC1 C.Benedek... | NSHC1 C.Rolls | SGEC31 J.Barnett | WTMC1 L.Small | COMC1 T.Jenkins | |||
Q | 11:40 | 28 | M Club 2X division | Race: 2 | KICC2 J.Cockram | COMC2 P.Moody | KICC3 L.Lambert | KICC4 L.Agnew | ||||
R | 11:45 | 29 | B U17 8+ division | Race: 1 | KICC1 L.Paterson | NSHC11 C.Webster | AKLC11 S.Archer | WESC21 S.English | WESC31 S.Ginnen | AKLC12 O.Tattersall | AKLC13 | |
S | 11:50 | 30 | W Nov 2X division | Race: 1 | KICC1 E.Richards | MERC1 B.Waller | COMC1 A.Topp | TGSC1 H.Patterson | WESC1 J.Peters | NSHC21 J.James-M... | ||
T | 11:55 | 30 | W Nov 2X division | Race: 2 | SGEC31 N.Fuller | SGEC21 S.Balasub... | NSHC22 A.Clifford | TGSC2 R.Alvey | COMC2 C.Bray | WESC2 A.Emanuel | ||
U | 12:00 | 30 | W Nov 2X division | Race: 3 | KICC2 S.Fowler | SGEC32 J.Simms | TGSC3 | SGEC33 C.Glamuzina | SGEC22 D.Lindsay | |||
V | 12:05 | corp | Mx Corp 8+ division | Race: 1 | SFNL1 | SFWL1 | ANNL1 | |||||
W | 12:10 | 32 | B U15 4+ division | Race: 1 | NSHC11 P.Taylor | MERC1 L.Newfield | SGEC11 C.Mercer | AKLC11 C.Brokenshire | COMC1 L.Shanks | WESC21 T.Kwok | SGEC31 J.Barnett | SGEC21 M.Eke |
X | 12:15 | 32 | B U15 4+ division | Race: 2 | WESC31 C.Pracey | NSHC12 M.Kirtley | COMC2 S.Jenkin | AKLC12 N.Brokenshire | NSHC13 S.Cooper | SGEC12 E.Rho | MERC2 C.Nepia | |
Y | 12:25 | 34 | G U17 4X+ division | Race: 1 | MERC1 L.Te Huia... | KICC1 E.Richards | TGSC1 A.Walker | WTMC1 B.Hawthorne | SGEC11 L.Wolfsbauer | SGEC21 A.Corkery | ||
Z | 12:30 | 34 | G U17 4X+ division | Race: 2 | KICC2 E.McGarry | MERC2 B.Francis | TGSC2 E.O'Brien | NSHC1 | ||||
A | 12:35 | 35 | W Club 4X- division | Race: 1 | NSHC2 A.Brierly | NSHC1 J.Douglas | WESC1 S.Baker-Burns | COMC1 V.Johnson | ||||
B | 12:40 | 36 | W Open 2- division | Race: 1 | NSHC2 A.Irwin | WESC11 M.Matene | NSHC21 E.Madsen-Reid | NSHC23 M.Dobier | NSHC22 C.Chandler | SGEC21 | ||
C | 12:45 | 37 | M Club 4+ division | Race: 1 | NSHC4 C.Mocke | AKLC11 C.Poole | NSHC11 H.Ellis | NSHC12 S.Houston | TGSC1 M.Parussini | AKLC41 R.Accorsi | ||
D | 12:50 | 37 | M Club 4+ division | Race: 2 | COMC2 A.Jenkin | AKLC42 A.Nel | NSHC13 K.Lennon | AKLC13 S.Archer | AKLC12 T.Duncker | |||
E | 13:00 | 39 | B U16 4+ division | Race: 1 | COMC1 N.Linford | NSHC11 E.Nuttall | SGEC11 S.Attard | AKLC11 O.Tattersall | WESC21 G.Pallas | SGEC31 S.Bouchier | ||
F | 13:05 | 39 | B U16 4+ division | Race: 2 | WESC31 A.Callander | AKLC12 H.Fookes | NSHC12 O.Howard | WESC22 G.Malgas | AKLC13 R.Garelja | |||
G | 13:10 | 40 | M Nov 4+ division | Race: 1 | NSHC11 R.MacGregor | WESC1 T.Chapman... | WTMC1 T.Short | AKLC11 M.Rawlings | SGEC11 C.Mercer | |||
H | 13:15 | 40 | M Nov 4+ division | Race: 2 | WESC21 D.Fitzpatrick | MERC2 B.Dawson | WESC2 F.Balfour | AKLC12 L.Durkin | AKLC13 N.Brokenshire | MERC1 J.Potton | SGEC21 | |
I | 13:20 | 41 | M Open 2X division | Race: 1 | MERC1 C.Dale | NSHC1 G.Grieve | KICC1 J.Bridgman | WESC21 B.Widdison | SGEC41 A.Geary | |||
J | 13:25 | 42 | G U15 4+ division | Race: 1 | MERC1 J.Emslie | COMC1 B.Simpson | SGEC11 E.Crabtreee | NSHC21 H.Ellett | SGEC21 M.Valgare | |||
K | 13:30 | 42 | G U15 4+ division | Race: 2 | SGEC31 A.Lancaster | WESC11 G.Taine | SGEC12 A.Swain | NSHC22 A.Bolam | ||||
L | 13:40 | 44 | W Club 4+ division | Race: 1 | COMC1 V.Johnson | NSHC1 R.Parsons | SGEC11 Z.Hortop | WESC11 M.Matene | ||||
M | 13:45 | 45 | G U17 8+ division | Race: 1 | WESC11 N.Turnbull | NSHC21 C.Chandler | TGSC1 | |||||
N | 13:50 | 46 | W Open 4X- division | Race: 1 | NSHC1 L.Stanley | |||||||
O | 13:55 | 47 | B U17 4+ division | Race: 1 | NSHC11 K.Lennon | AKLC11 C.Kelleher | SGEC11 S.Attard | MERC1 N.Bennenbroek | WESC21 S.English | SGEC21 A.Li | SGEC31 R.Thomas | NSHC12 |
P | 14:00 | 47 | B U17 4+ division | Race: 2 | WESC31 G.Dauphin | AKLC41 T.Liu | AKLC12 S.Archer | WESC22 M.McIntyre | AKLC13 C.Lennon | AKLC14 M.Rawlings | ||
Q | 14:05 | 48 | M Club 1X division | Race: 1 | TGSC1 J.Blathwayt | COMC1 O.Smith | WTMC1 T.Hallwright | MERC1 J.Waldron... | SGEC41 K.Butler | WESC21 B.Widdison | NSHC1 M.Wolff | SGEC31 D.Sieber |
R | 14:10 | 48 | M Club 1X division | Race: 2 | SGEC42 A.Geary | COMC2 T.Jenkins | MERC2 C.Dale | TGSC2 M.Burney | COMC3 P.Moody | COMC4 J.Moody | COMC5 T.Palmer | |
S | 14:15 | 49 | W Nov 4+ division | Race: 1 | NSHC21 J.James-M... | WTMC1 L.MacCallum | COMC1 N.Vercoe | KICC1 A.Dorotich | MERC1 B.Waller | WESC1 A.Parry | ||
T | 14:20 | 49 | W Nov 4+ division | Race: 2 | SGEC11 A.Swain | WESC11 G.Taine | NSHC22 A.Bolam | SGEC21 S.Balasub... | WESC31 E.Turnbull | WTMC2 C.Vaihu | ||
U | 14:25 | 49 | W Nov 4+ division | Race: 3 | WESC2 S.Taylor | COMC2 A.Topp | SGEC12 E.Crabtreee | NSHC23 H.Ellett | WESC3 A.Emanuel | |||
V | 14:35 | 51 | G U16 8+ division | Race: 1 | MERC1 D.Brown | NSHC21 T.Abel | SGEC31 S.Crummey | COMC2 K.Ward | ||||
W | 14:40 | 52 | B U16 8+ division | Race: 1 | NSHC11 O.Howard | SGEC11 C.Mercer | KICC1 J.Cockram | WESC21 G.Pallas | AKLC11 O.Tattersall | |||
X | 14:45 | 52 | B U16 8+ division | Race: 2 | COMC1 A.Brak | TGSC1 J.Lee | WESC31 S.Ginnen | AKLC12 N.Brokenshire | AKLC13 L.Durkin | |||
Y | 14:50 | 53 | W Open 8+ division | Race: 1 | NSHC1 L.Stanley | WESC11 M.Matene | ||||||
Z | 14:55 | 54 | M Open 8+ division | Race: 1 | NSHC1 | AKLC41 R.Accorsi | NSHC11 S.Houston | AKLC11 C.Poole | KICC1 B.Spence | AKLC12 C.Kelleher | AKLC13 H.Fookes |